Erään tutkimuksen mukaan suomalaisilla ja ruotsalaisilla on maailman pienimpiä penis. Kuitenkin ruotsalaisilla on keskimäärin suurempi penis kuin suomalaisilla.
Lukekaa tuosta:
http://metro.co.uk/2015/02/28/want-to-know-which-country-has-the-biggest-penises-in-the-world-5083922/
Lukekaa tuosta:
http://metro.co.uk/2015/02/28/want-to-know-which-country-has-the-biggest-penises-in-the-world-5083922/
Vastaukset 5
Vanhimmat
Eipä niillä juuri ole, mutta huomenna asian voinee tarkistaa. Ruotsin pojat ovat kyllä ihan komeita, mutta ei ole timmin suomipojan veroista sieltä vielä löytynyt.
Ootko huorannut Ruotsissakin hintti? En usko että ruotsalaiset alentuisi kaltaiseesi.
Mulle on ihan se ja sama mitä teillä muilla on, mut ite kuulun kyllä tuonne vihreeseen jengiin, eli mulla ei oo kyllä mitään ongelmaa kun edes mustilla ei näytä olevan sen isompaa keskimäärin. Sanotaanko näin, et mun on helppo hengittää maailmanlaajuisellakin mittakaavalla tällä karvan verran alle seihtemen tuuman jytkyllä. Sen tietää sillon, että maailmassa on miljoonia ja kymmeniäkin miljoonia sitä pienempiä kaluja, joten pakkohan se on olla tyytyväinen, vaikka isompikin voisi toki olla.
Vetele handuus vain luuseri ja mittaa suolesta asti.
Taulukko näyttäisi menevän käsikädessä sen mukaan minkä maalaisia maahanmuuttajia naiset Suomeen tahtovat ja minne tyttöporukalla matkat tehdään.. Sattumaa varmaan, koska mulkun koolla ei ole kuulemma väliä vaan käyttö taidolla.