http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-2000001258752.html
Onko tuo muka jotain hurjaa ylinopeutta 154 km/h 80:n alueella keskellä yötä, jolloin liikennettäkään ei paljon ole? Eihän tuo ole edes kaksinkertainen nopeusrajoitukseen nähden. Paatero ajoi taannoin jotain n. 80 km/h 30:n alueella.
Minä olen ajanut 250 km/h satasen alueilla, joskus 40:n alueellakin n. 150 km/h. Kertaakaan en ole vaarantanut liikennettä niiden yli 4 milj. km:n aikana, jotka olen ajanut lähes aina ylinopeudella.
No voi hellanlettas Is:n Samu Lehtonen ja poliisit
5
<50
Vastaukset
- BMW1000RR
150 km/ h ei ole nopeus eikä mikään. 150 km/h on lasissa jo kiihdytyskaistalla.
- afsd
Aloittaja on kokoomuslainen hörhö
- oletsinäkova
"yli 4 milj. km:n aikana, jotka olen ajanut lähes aina ylinopeudella."
Varmaan olet ollut kännissäkin lähes koko ajan."Varmaan olet ollut kännissäkin lähes koko ajan"
En hyväksy kännissä ajamista ja olen ehtinyt jo useita rattijuoppoja käräyttääkin, ne eivät kuulu liikenteeseen muita vaarantamaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1622569Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64901
- 65839
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait208701Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658