Putin ajaa Trumpia pressaksi

Putin ajaa Trumpia pressaksi, niin kuin käärmettä putkeen.
Hilary Glintonille on jo valmiiksi juotettu riittävästi polonium-teetä.
Jalat alkavat jo pettää kesken muistotilaisuuksissakin.
Jenkkien on tarkkaan vahdittava jo varapressa-ehdokkaittenkin syömiset ja juomiset.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Trumpf on parasta liennytystä maailmalle. Tosin se on tappio USA:n asekapitalisteille, jotka maksavat Clintonin vaalikampanjaa. Clinton on sotahaukka.

Putin ja Trumpf tulevat hyvin toimeen keskenään. Sodan lietsominen vähenee!!

Äänestä
  • Jos Trumpfista tulee presidentti, niin päästään "rähinä-remmi-Salolaisesta" ym:sta sotaa lietsovista "asiantuntijoista" TV.ssä, joita viikosta toiseen sinne raapotetaan luomaan uhkakuvia!!!!

    Ei ole tarvetta Natottaa, kun vastakkaniasettelun aika päättyy.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kelmien_unelma kirjoitti:

Putin ajaa Trumpia pressaksi, niin kuin käärmettä putkeen.
Hilary Glintonille on jo valmiiksi juotettu riittävästi polonium-teetä.
Jalat alkavat jo pettää kesken muistotilaisuuksissakin.
Jenkkien on tarkkaan vahdittava jo varapressa-ehdokkaittenkin syömiset ja juomiset.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu