AIDS alkaa usein keuhkokuumeella

... naisen ollessa kyseessä saattaa syypää olla uskoton aviomies!
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pikaista paranemista vaimollesi. Venäjällä tämä on yleistä.

Äänestä

Et kai yritä syyllistää minua uskottomuudesta H? Muistelepa omia ex-rakastajiasi. Sekin, joka yritti saada sinut vankilaan talousrikoksista, mutta kuoli juuri ennen todistustaan oikeudessa, kun painonnostotanko rusensi kurkun. Olen aina sanonut, että penkkipunnerrus on hemmetin vaarallinen laji! Muitakin pahoja vastustajiasi on äkkikuollut, yksi ammuttin ja toinen hukkui. No, ammunta ja uinti on myös erittäin vaarallisia lajeja, ainakin läpikorruptoituneiden poliitikkojen lähipiirille ja vastustajille.
Entä sitten Webb Hubbell, olitte silloin muka vaan vähän huppelissa etkä muista mitä kaikkea tapahtui.. Haloo, siitähän on elävä todiste mitä tapahtui!?
Silti ikävää, että kävi näin ja lopulta karman laki toteutuu..

Äänestä

Tuota on liikkeellä meilläkin.

Äänestä
  • Paljonkin on liikkeellä. Venakoita notku joka kulmalla markkinarakoaan tyrkyttämässä. Siinä voi päästä aivastus aids...

    Äänestä

Hillaryhan on harrastanut lesboseksiä ja vaikka mitä kaman käyttöä nuorena ja luultavasti vittu on lahonnut jo ajat sitten koska bill joutui menemään vieraisiin.

Oikea vapaamuurarien vapautunut panopuu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihhjhjkhjj kirjoitti:

... naisen ollessa kyseessä saattaa syypää olla uskoton aviomies!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu