Lienee vihdistä se mielenosoitusheppu, joka lauantaina seisoi uhmakkaan näköisenä muutaman vihaisen nuoren miehen ja muutaman naisen kanssa estämässä naista menemässä avoinna oleviin liikkeisiin. Saako siellä Vihdissä naiset kulkea ilman miesten asettumista tien tukoksi? Jotain naisvihaa, eikö ole naisonni sattunut kohdalle?
eikö teitä vihtiläisiä hävetä?
naisvihaa
11257
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Mitä höriset, jos tarkoitat sitä tallinnanaukion juttua, niin sehän oli valhetta, mamunainen on vetänyt pois ilmoituksensa, koska on tajunnut jääneensä valheesta kiinni.
Ei se mitään valhetta ollut vaan ihanaa monikulttuuria.
EN yhtään ihmettele, kun sai tappouhkauksia.
Nolotyyppi toi mielenosoituksissa ravaava. Ajaa omaa agenda uhrien kustannuksella. Hakee vain ääniä vaaleihin.
Ei hävetä yhtään,päinvastoin.Hän tekee hyvää työtä ja itiksen juttuhan paljastui valheeksi.
Kiitos kysymästä, kyllä hävettää. Yritän muistaa, etten voi olla vastuussa vieraan ihmisen tekemisistä.
Niin, eihän vihtiläiset ota ylipäätään mistään ikinä vastuuta.
Tämäkö kaveri?
https://youtu.be/RtdvCeJfp0I?t=87
Ei, tuo on de Witt..liekö L-rannasta. Mamu ja asepalveluksen kiertäjä itsekin.
Tämä herra järjesti eilen mielenosoituksen nimeltään "Peli poikki suomalaisvastaiselle rasismille" Alkajaispuhe häneltä alkoi samalla kun osoitti 15000 suomalaista henkilöä sanoen "siellä he kaikki ovat väkivaltarikolliset, kansankiihkoittajat ja rasistit" ja puhe jatkui
edelleen hyvin rasistisena suomalaisia kohtaan .Trisk ,Trisk on tämä vihtiläinen aikamoinen hupiukko kun ei tajua itse olevansa rasisti suomalaisia kohtaan.Liekö saanut banaanikärpäsen pistoksen, oireet viittaa siihen.
Toi videon zumbaava kaveri on Panu, tuleva kuntavaaliehdokas Vihdistä.
Kyllä lakupekat täyttää vielä torinne,kunnanjohtaja varsinainen suvakki vai taitaako hyötyä mustikeista älämoloista