Jati Tervo on julkisesti niin monta kertaa tunnustanut rakkautensa iraqilaisiin miehiin, jotka lepäilevät hotelleissa ympäri maata, että heitä voi kutsua Tervon pojiksi! Tai tervot!
Tosin Emma Karin perhe on Neuvostoliiton kaaduttua vaihtanut rakkautensa kommareista iraqilaisiin tai somaleihin.
Somalit vois olla Emman miehiä.
Tervon-Pojat!
16
89
Vastaukset
- kauheettaas
Putin tule ja pelasta meidät Tervoilta!
- nytnaurattaa
Pervo-Tervo pelkää koko lopun ikäänsä henkensä puolesta. Ei voi kun nauraa miehen uskomattomalle tyhmyydelle.
- rovaniemeltä
Jari Tervo nimitteli suomalaisia suorassa TV lähetyksessä" autistisiksi",koska eivät hyväksy massamuuttoa Suomeen kehitysmaista.
Jari Tervon ja Emma Karin käsityksen mukaan,se on tasa-arvoa ja demokratiaa,että Suomi saadaan jonku somalian kanssa samalle tasolle henkisesti ja aineellisesti.
Kumpikin suvuista ,joissa kärsitään kommunismin romahtamisen häpeää kun siihen oli uskottu lujasti ja huomattu, että ei oltukaan niin oikeassa kun kuviteltiim.
Kostetaan sitte suomalaisille vaikkapa islamoittamalla Suomi kommunismin perseelleen menosta ,niin kuin se meidän vika heidän tyhmyys olis ollut.
- Inhokki
Saakin pelätä on niin vastenmielinen sika.
Tervo on svekojen palkkalistoilla. RKP purkaa katkeruuttaan jäätyään oppositioon. RKP ja Tervo ovat löytäneet rakkauden pakolaisiin, jotta voivat nöyryyttää tavallista suomalaista. Tavallinen suomalainen ei ole mediaseksikäs, hän on fenno, mongoli tai Persu. Kaikkia nimityksiä käytetään halveksuvassa merkityksessä. Tarvittaessa nostetaan rasisti kortti. Korttia heiluttavat yleisesti suomalaiset, jotka kuvittelevat periytyvänsä Ruotsin kuninkaasta.
- opettajattaret
"Tavallinen suomalainen ei ole mediaseksikäs, hän on fenno, mongoli tai Persu. Kaikkia nimityksiä käytetään halveksuvassa merkityksessä."
Tavallinen suomalainen ei ole persu.
Kuka muuten käytti halveksuttavaa ilmaisua "persu ei myy persettään" ? - Paskajätkä1
Tervosta tuli Suomenvihatuin mies jos tästä sivariräkänokasta voisi sitä sanoa.
Tervot ryöstäneet ja tappaneet Otanmäessä.
- lapinpelle
On se mamuttaja Naoittaja!
- Peruskansalainen
Muistakaa Tervoa Otanmäen muistotilaisuudessa. Yhden kynttilän voi sytyttää myös Emma Karin puolesta!
- Nimimerkki_Epätietoinen
Eri palstojen mukaan Tervo on kokoomuslainen, persu, vihervassu, demari, ja RKP:n maksama kätyri. Rappioainesta kaikissa noissa puolueissa. Luultavasti kai kommunisti, ipulainen ja ties mitä, en jaksa niin paljon seurata.
Ettekö millään pääse yksimielisyyteen miehen kannasta? Tervo on svekojen ohjelmassa. Pakko olla RKP:n kätyri.
- Palkkiotpois
Tervo halua tuhota Suomen mamuilla!
- Täysikusikusipää
Täysinkusipää äijä joka kuvittelee olevansa jonkinsortiin kirjailia,todella kuvottava äijä jos tulee vastaan niin on pakko vaihtaa toiselle puolelle katua,muuten isopää saada elämänsä selkasaunan .
Saa nähdä kuinka monta uhria Tervoilla on ennenkuin joulurauha julistetaan. Tosin Tervot ei joulua juhli.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M707333Demarilesbo synnytti lapsen
Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art1664349Sanna Marin pitäisi palauttaa pääministeriksi
Oikeisto "voitti" vaalit valehtelemalla äänistäjille päin naamaa, joten heidät tulisi tuomita menettämään vaalitulos ja1334070Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v553995Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn593827Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu153526HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!
"Sdp:n uusi talousääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen623052Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e602738Hevosmies kylän kunnioitettu herra
Hei, eikö olis aika pistää "nuoriso" kuriin? Tiedämme miten teidän "yhteisö" toimii sekä kylän vanhin herra, olet poruka362302KÄVELYTREFFIT ?
Mikä on tuo konsepti. Ei kävely ole mitkään treffit. Se on hengailua, ilman mitään panostamista toiseen, go with the flo2482114