Käykääpä Kajaani palstalla

NYT Sipilä saa mitä tilaa kotipaikkansa ihmiset pitää mielenilmaista Suomalaismiehen tapon vuoksi..Torstaina 15.9 oikea kokous. Eikä olekaan salainen kuten Ähtäriläisten Panda kokoukset.
4145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Aika raskasta luettavaa oli...ja erittäin typerää on jos joku kuvittelee ,että tämä ei voisi tapahtua, myös täällä!

Äänestä
  • Siellä teilläpäin ei tapahdu muutakuin mielen järkkymisiä, synynnäisten mielenvikojen lisäksi.

    Äänestä

  • Sekin on ihmishenki,yhtä arvokas kuin Sinun ellei vaan olisikin arvokkaampi.

    Äänestä

Totta on myös mahdollista täälläkin.Nämä sotilaana suomeen tulleet koneet,jotka ostaa lähitienoon kaupat tyhjiksi viestistä ja puujoista, olisi saatava Siperiaan.Sipilä tämän mallin toi.Ei pysähtynyt vaikka sukulainen raiskattiin..Siinä nyt maksaa hintaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nytsealkaa kirjoitti:

NYT Sipilä saa mitä tilaa kotipaikkansa ihmiset pitää mielenilmaista Suomalaismiehen tapon vuoksi..Torstaina 15.9 oikea kokous. Eikä olekaan salainen kuten Ähtäriläisten Panda kokoukset.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu