vaginaa??? No saako??
Saako 10 cm penis
MixSei
1567
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
vaikea sanoa mutta kaupasta saa piirakkaa =)
Toki voi saada aina kerran, muttei saa enää toista kertaa. :D
No, ei vaiskaan.
Kyse on poikaseni hyvin pitkälle paksuudesta eli jos tuo 10 cm on sellainen kunnon lihaklöntti paksulla terskalla niin naiset tykkää kovasti.
Ohuet nakit ovat sitten asia erikseen.
vaginaa saa ihan muilla avuin, kuin peniksen pituudella. Luulen aivonystyröiden vaikuttavan asiaan ja millätavoin kohtelee naisia.
Niinkö?
Khähähäähäääää!
Kuule, jos sulla on kunnon paksu tykki ja terska housuissa niin sillä tavoin on hyvä pokata naisia.
Älyllä ei ole naisten pokaamisen kanssa mitään tekemistä eikä kohtelun.
Jos mies on vittumainen, mutta omaa rahaa, statusta sekä on kunnon mölli housuissa niin pesää tulee naiselta kuin naiselta.
Naiset ovat siinä suhteessa kaikki yhtä yksinkertaisia ja samanlaisia.
"älyllä" XD
naiset heti tajuaa, että on iso mölli housuissa. Näkyykö se housusta läpi, vai alatko heti kaivamaan sitä housusta ulos. Kyllä pitää aluksi olla muita avuja, että saa kiinnitettyä naisen huomion. Pervot miehet ovat kyllä parhaita naimaan.
ei isketäkään sillä älyllä...
Siis höpöjä puhut.
Olen mies.
Naisia ei kiinnosta miehen äly ellei se liity jonkinlaiseen "sukkeluuteen" heittää jotain kommenttia jostain TAI siihen että mies tekee sillä älyllä fyrkkaa/hallitsee muita ihmisiä.
Miehen äly on muuten täysin tarpeeton naisen kiinnostuksen ja erityisesti kiihottumisen kannalta.
Iso mölli antaa kivan ruiskauksen itseluottamusta ja naista voi käsitellä "rajummin" jo kättelyssä kun tietää että nainen tulee tykkäämään kullista ja paljon.
Mua kiinnostaa äly. Sensijaan tuollainen mölli oksettavine juttuineen ei voisi vähempää kiinnostaa.
sixei, ettei tollanen tynkä ylety mihinkään, hävii sun runkkarin kouraankin kuin neula heinäkasaan.
Eikö sellaisesta voi tehdä panokaveri kun pistää jutun toimiin.itselläni oli panokaveri saman kaltaisella varustuksella mutta en kelvannut sille mutta 3-4v tahtoi sänkypuuhiin vielä vaikka tiesi olin suhteessa mutta kieltäydyin.
ja päätettiin että lähetään eri suuntii kun löytyy seurustelukumppani.
Epävarmuus vei miestä😱
Tottakai saa jos mies on yli 173 cm. pitkä.
No ainakin keinovaginaa saat, jos et oikeaa uskalla testata.
minulla on isoin ongelma, se ettei enää kovene ja kuumene, kuin joskus n. 20v.
potenssiongelmat ja joku pään ja peniksen välisen yhteyden katoaminen on miehille kova pala. Seksista ei saa nautintoa, vaikka ei kovin koookas ole, kohtalaisen paksu ja suhteellisen iso terska.
Harmittaa ihan vitusti etten tuntenut parikymmpinä olevani valmis seksiin ja jäi saamatta silloin, kun oikeasti toimi. En oikeastaan koskaa ole osannut luoda suhdetta keneekään vastakkaisen sukupuolen edustajaan, että olisi uskaltanut kysyä seksiä...koska kysymällä saa tai sitte et on 17-25cm muna, silloin ei tarvitse edes kyselläö vaan naiset soittelevat jopa perään, on kuullut juttuja näistä "pelimiehistä" jotka hoitelevat moniakin naisia. On se mielestäni aika sairasta lopulta.
muistan esim. 17-20v. halujen oleen aivan käsittämättömän isoja. masturboin monta kertaa päivässä ja orgasmi tuntui oikeasti mahtavalle, nyt se on kuin kastaisi sormen kylmää veteen ja tuotteena on vetistä ja kylmää spermaa, ei kuumaa ja paksua ja jne.
Luin, että juuri n. 22v. miehen sukupuolielin on viriilimmillään. kyllä harmittaa. :(