Tehkää ilmoitus jos todella on uhkailtu tappamisella, tuollaisten uhkailujen osalta pitää olla nollatoleranssi! Kajaanissa on nyt nähty mikä on tilanne!
Tappamisella uhkailu on aina poliisin tutkittava!
7
254
Vastaukset
- juutalaiset.syyllisiä
Mutta kun juutalaisilta tullut käsky että ei saa poliisi tutkia!
- JihaDSipilae
On semmoinen kutina, että jossain jytisee lähiaikoina vielä kunnolla. Yhteiskunta jätti suomalaiset oman onnensa nojaan, ja tämä tulee päättymään suurempaan rähinään. Maanpetturit saatava vastuuseen!
- exjäkeläinen
Yhtenäistä kansaa ei mikään voi eroittaa!
Näin se on, kunhan tarpeeksi on kiusan tekoa valtiovallan edustajalta. Katkeaa se sitkemmänkin asukkaan jänne.
Suomi on maineen ja vesineen satamiakin myyty. Mutta silti pitää saada lisää, lisää, lisää. Eikä muisteta elämän olevan rajallista. Tilin teon hetki koittaa, vankilaan koko hallitus ja vok johtajat. Jokainen matu saisi lähteä sinne mistä tulivat. Jäljelle jääneet ovat oikeasti yrittäneet kotiutua. Ovat töissä se promille ( koneessa missä (I) koneessa on se promillen merkki) on se joka haluaa muutosta myös sinne afrikan mantereelle. Vieden tietoa ja ohjausta perille aavikko majaan ja yrittävät saada järkeä kansansa päähän.
Järvenpään nuoret edes yrittivät puolustaa tulevaisuuttaan. Sillä meidän nuoriso on tulevaisuutensa edessä. Nämä koulutetut sivistystä ja kielitaitoa saaneet nuoret ovat valmiita tekemään sen kansan nousun jonka oma ikäluokkani näki Tv kautta Chile ja moni muu poisti sairaan kohdan kansastaan. Sen jälkeen tuli vainot. Se ettei kansa hajonnut vaan kulki yhtenäisenä rintamana kaduilla ja toreilla. Kuten meillä nämä SUOMI ENSIN JOUKOT Ilman vapautta olemme mennyttä
- puukotpois
Näille tulijoille tappaminen on tavallista ja puukot mukana kaikilla. Noi kaikki pitäisi ratsata poliisin aina kun tulee kadulla vastaan ja kerätä puukot pous.
- matuuukot
Sun rahoillas ostaa ne puukot taas, ei huoltaa
- ffgfgfgfd
matuuukot kirjoitti:
Sun rahoillas ostaa ne puukot taas, ei huoltaa
- vt.tutkinnanjohtaja
Mites toi törkeä kuolemantuottamus?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1951476Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1231248- 50978
- 70930
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva52833Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53830- 56812
- 102804
- 82800
- 32745