Mitäs varkaat?

sdfgfdg

SAatanan rupusakki. Rosvot.

8

1150

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pirathes

      Keneltä mielestäsi olemme varastaneet?

    • ostan.levyni.rahalla

      Ettäs kehtaat nimitellä tuolla tavoin siipeileviä loisia!

    • skakandegrundval7

      TÄMÄ VIESTI POISTETAAN JATKUVASTI
      Skakandegrundval 6 https://keskustelu.suomi24.fi/t/15132097/nato-uhkailee-ruotsia---suomi-vaikenee-kuin-muuri#comment-92388850
      6.1.2018 8:31
      skakandegrundval 5 poistettu
      6.1.2018 7:33
      ruotsinmatkaaja kirjoitti:
      Pettersson oli murhaaja, mutta KGB:n toimeksiannosta ja erilaisten välikäsien kautta.
      Kommentoin ja kritisoinut "ruotsinmatkaajan" kommenttia., että KGB olisi palkannut Petterssonin tappamaan Palmen sillä, että se on ylläpidon mieleen ja nyt he eivät poista tätä viestiä viidennettä kertaa, kun se saa alla olevan viestin näyttämään naurettavalta ja siten vaarattomalta.

      Skakandegrundval 4 poistettu
      6.1.2018 0:08 Uusi Näin se näköjään menee. Taas poistettiin hyvä viesti eli tässä piilee joku totuus jota Suomi pelkää ylläpidon toimiessa pyövelinä.
      Skakandegrundval 3 poistettu
      5.1.2018 21:40

      Uusi
      Näinkö se menee. Kun poistetaan on sama kuin ei olisi sananvapautta.
      skakandegrundval 2 poistettu
      5.1.2018 14:00
      Uusi
      Näinkö se menee. poistetaminen on pahempaa kuin sensurointi.
      skakandegrundval 1 poistettu
      5.1.2018 11:46
      skakandegrundval poistettu
      5.1.2018 3:46
      KGBnMärkäOsasto kirjoitti:
      KGB on Palmen murhaaja.

      https://vignette2.wikia.nocookie.net/palmemordet/images/8/8f/Fantomen.jpg/revision/latest?cb=20110731144435
      "MuistanHyvin" kommentoi kuvaa toukokussa.
      31.5.2017 14:44
      Lisbet Palmen kuvauksen mukaan piirretty ja näköinen on.

      "KurinKummallista" kommentoi
      31.5.2017 14:55
      MuistanHyvin kirjoitti:
      Lisbet Palmen kuvauksen mukaan piirretty ja näköinen on.
      Kummallista on, että em. kuvaa ei löydy nk. virallisilta sivuilta, vaikka TIEDETÄÄN sen olevan Lisbet Palmen havaintoon perustuva ja tapahtuma-aikaan yhtenään sitä mediassa esitettiin?

      (rva Palme ei sanonut miehestä muuta kuin että tuolla oli vaalea ylähuuli ja suora nenä ja tuijottava katse sen jälkeen kun oli nähnyt etsintäkuulutus kuvan lehdestä - ei ennen > Lisäsin tämän tähän äsken. Tuo artikkelin alaosassa oleva kuva verestä on hyvä vitsi niiku se vaalea ylähuuli...)

      http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2014022718078187_ul.shtml
      Tuon artikkelin alaosassa on kuva ruusuista verilammikossa. En ole aidompaa verta nähnyt koskaan joten puheet sen olemisesta maalia saa loppua.

      Pettersson oli kuulema saanut näyttelijän koulutuksen vaikka lensikin huumeiden takia teatterikoulusta. Oliko Pettersson KGB:n agentti. Tämä on näyte hänen näyttelijän taidoistaan.
      https://www.youtube.com/watch?v=3b9fyyIQJhE
      https://www.youtube.com/watch?v=pIqiunaIXgA
      Tässä tämä Olofin vaimon näkemä mies.
      Tämä filmi saa ruotsalaiset tärisemään munaskuitaan myöten (skaka i sina grundvalar). https://archive.org/details/Boomerang1947Ntsc
      Kuinka yhdistää KGB tähän filmiin joka on inspitaationa kuulema murhaan, jos olen oikein lukenut aiemmat viestit.

      • sylttytehdas

        Jos hommaforumin nimerkki Kirovia lähdettäisiin jäljittämään, niin jäljet johtaisivat...


    • Abrahamm

      Suomessa on Sparttalainen laki, kaikkea saa tehdä mutta eisaa jäädäkiinni ja jos jää niin selviää oikeistomandaatilla !? (KS 1930 luku)

      • Trafiguranpolsu

        Kiinassa hukutetaan paskapönttöön ja hakataan bambukepeillä.


    • Sanaonhallussanne

      Hyvin tiivistetty, hehhehheeee.....

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      23
      3103
    2. Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän

      Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 🫩
      Ikävä
      66
      678
    3. Hei! Halusin vain kertoa.

      En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso
      Tunteet
      3
      643
    4. Miten voitkin olla aina niin fiksu

      ...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä
      Ikävä
      32
      571
    5. Mistä tietää, onko hän se oikea?

      Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha
      Ikävä
      35
      557
    6. Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?

      Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani
      Rakkaus ja rakastaminen
      3
      500
    7. Oletko varma

      Ettei meistä tule mitään?
      Ikävä
      40
      491
    8. Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."

      Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve
      Suomalaiset julkkikset
      3
      489
    9. Mitä ajattelet

      Meistä nykyään.
      Ikävä
      36
      485
    10. Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen

      Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es
      Maailman menoa
      17
      485
    Aihe