3 puukotusta ja autolla yliajo, kaikissa tapauksissa Israelilaisia ei loukkaantunut kuin ruhjein ja pienin haavoin.
Terroristit tuhottiin ampumalla! yksi Terroristi oli Jordanian kansalainen.
Terroristit tuhottiin ampumalla! yksi Terroristi oli Jordanian kansalainen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Aina kun katson tätä tulen hyvälle mielelle...
https://www.youtube.com/watch?v=3SjuuaV41nI
Kansalainen ihmettelee kun Paleterroristien Pressa se entinen KGB:n agentti ja vankien kiduttaja Abbas ei reagoi omiensa tekemiin murhiin,kuitenkin toitottaa kauheataa haloota muiden touhuista.
Jordanian BeduiiniKunkku Palevaimoineen ei tuomitse kun Jordanian kansalainen puukottaa Juutalaista Israelissa!
Israel pommitti Irakin Plutoniumtehtaan maantasalle 1980 luvulla.
Menachem Beginille kuuluisi Nobelin rauhanpalkinto tapauksesta.
Nyt jos Atomiaseet olisivat ISISIN hallussa se olisi mahdollisesti maailmanloppu.
..Israel on aina oikeassa. Uskonnollliset muslimit haluavat vain ottomaanien aikaa, jolloin lapsia saatiin rauhassa raiskata jne. Maalla ei ollut väliä vain uskonnolla!
Israel on terrorismin uhri, joka ei lannistu. Ranska ja länsimaat ovat samassa tilanteessa. Alkaa kummasti Israel saamaan ymmärrystä!
MEILLÄ on sama tilanne! Miten se voi olla mahdollista, vaikka miten ollaan oltu toisella puolella!...
Israelin kansalaisista n.2 miljoonaa on Arabeja/Muslimeja! useammat saavat toimeentulonsa Israelista mm.Poliiseina,sotilaina,valtionviroissa,tuomareina,poliitikkoina ym.ym.
Kuitenkin he kaikinkeinoin auttavat Palestiinalais Terroristeja ja jos Juutalaisia kuolee he juhlivat saavutusta voittona?