Nainen se pieni lahja sinulle silloin

Voisinpa antaa sinulle vielä enemmän itsestäni. Tunnustuksen.
379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tunnustaisin minäkin sinulle siinä samalla. : )

Äänestä

Sain kerran pienen lahjan Häneltä. Siitä riitti iloa vuoden jokaiselle päivälle. Hän ei tiennyt kuinka paljon sitä arvostin.

Äänestä

Milloin annoit pienen lahjan? Niin, ja olisihan se mukava kuulla millaisesta tunnustuksesta olisi kyse? Jos olisin hän :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eiarvotavaraavaan kirjoitti:

Voisinpa antaa sinulle vielä enemmän itsestäni. Tunnustuksen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu