VAROITUS ihmisille!!!

AntikristustenYdinsota

Olkaa tietoisia, ymmärtäkää, ETTÄ Valtiaat, Ne Vaaleat varsinkin OVAT lapsineen OLLEET JÄRJESTÄEN olleet ajamassa, järjestämässä vuodesta 2011 ASTI lopullisen, auttamattomasti peruuttamattoman ydinsodan KOKO länsimaihin, erityisesti Eurooppaan ja muuallekin, lähi-itään ja Afrikkaan. Herrat Valtiaat (PääJUmalien VALVOVAN silmän alla) OVAT 6 vuotta NYT ajaneet, kaikilla lasten hyväksikäyttö-ilmentymillä, niillä asioilla ja HYÖKKÄILYLLÄÄN Kaikilla Noilla asioilla ym. asioilla, keinoilla ihmisten päälle, kimppuun, meidänkin Euroopan alueelle, Valtiaat OVAT lapsineen näin vaarallista, huonoa KUVAA, käsitystä OLLEET luomassa valkoihoisista.

Ja Kaikella näillä asioilla, vuodesta 2006 ASTI alkoivat nimenomaan valkoihoisista luomaan levittämään JOKA puolelle, lähi-itäänkin erityisesti, niin pahaa, huonoa, vaarallista kuvaa, JOLLA ovat Kaikki Valtiaat ymmärtäneet, ETTÄ sieltä ASTI, aina VAAN valkoihoisista luomallaan kuvalla, OVAT aiheuttaneet pysyvän ydinsodan. Ja IHAN hupiin, vältettävissä olevasti, KUN mikään EIKÄ Kukaan pakottanut VAltiaita lapsineen YHTÄÄN Noihin mihinkään, EI mitenkään.

Ja nyt nämä Kaikista vaarallisimmat Kuvat, käsitykset valkoihoisista, vuodesta 2011, myös Antikristus-lärväilyt (Kaikki ne ilmentymät olivat JATKUVAA, melkein JOKA päivä, ja AINA koko päivän) OVAT saneet sen Aikaan, ETTÄ ihmiset EIVÄT jaksa, EIVÄT katso ENÄÄ tällaista, VAAN joku tulee painamaan nappia, ETTÄ KUNHAN saadaan Valtiaatkin lapsineen olemasta. Nappia tulee painamaan Pohjois-Korea tai lähi-idästä joku useakin. Meillä ihmisillä, valkoihoisillakin just varsinkin, EI ollut mitään keinoja, EI mahdollisuuksia saada Noita Valtiaita lapsineen KAUAS pois EDES meidän alueelta, EI ihmisten luota KAUAS jonnekin Antarktisen meri-alueelle esim.

Olemme IHAN Kaikki valkoihoiset tehneet KAiken voitavamme, KAiken mahdollisuudet. Myös Valtiaille lapsineen ON huudettu HÄTÄHUUTOA vuodesta 2006. EIVÄT uskoneet, EIVÄT lähteneet vuosienkaan Aikana, EIVÄT hyvällä sanomisella, EIVÄT ikävällä, EIVÄT millään, EIVÄT vaan tulta päin tulivat, VAIKKA niilläkin keinoilla, asioilla Heitä oltiin JO jouduttu uhkaamaan ja AJAMAAN KAUAS ihmisten alueilta, lähi-idän Etelä-Itä-puoleiselle merialueelle, tarpeeksi itä.puolen Antarktiselle merialueelle, JOSSA olisivat AINOASTAAN voineet jättää ihmiset Kaikki rauhaan, turvaan, ja ITSELLÄÄNKIN Heillä lapsineen OLISI ollut AINOA hyvä, turvallinen, maailmalle haitaton PAIKKA. Ne MITKÄÄN Asiat, Keinot ja Heidän luvalliset ALUEET EIVÄT KOSKAAN Heille kelvannut, EI HETKEÄKÄÄN EIVÄT sinne Omalle, luvalliselle AINOALLE alueelleen menneet, EIVÄT HETKEÄKÄÄN ainakaan ENEMPÄÄ. Ja enimmät Heistä lapsineen EIVÄT sinne KOSKAAN EDES menneet, VAAN hämäävät, huijaavat sinne menneensä, KÄYTTÄVÄT siihen huijauskuvaan, -maisemaan JOTAIN siellä olevia Henkiolentoja.

0

56

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Janne Ahonen E R O A A

        Taas 2 lasta jää vaille ehjää perhettä!
        Kotimaiset julkkisjuorut
        106
        1768
      2. Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet

        Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K
        Maailman menoa
        127
        1472
      3. En kai koskaan saa sinua

        Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k
        Ikävä
        93
        1336
      4. Nyt on aika laittaa parit selkoon.

        Onko pareja täällä. Laita kirjaimet kuka tykkää kenestäkin ?
        Ikävä
        62
        1181
      5. The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."

        Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut
        Tv-sarjat
        10
        1068
      6. Saran ökytyyli käänsi katseita.

        On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.
        Kotimaiset julkkisjuorut
        119
        1052
      7. Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä

        Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall
        Maailman menoa
        216
        858
      8. Ootko huomannut miten

        pursuat joka puolelta. Sille joka luulee itsestään liikoja 🫵🙋🏻‍♂️
        Ikävä
        151
        819
      9. Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta

        Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht
        Ikävä
        57
        783
      10. Miksi ihmeessä?

        Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek
        Ateismi
        20
        728
      Aihe