Kuka on kauhavan pahin juoruämmä

Meinasin pistää nimet, mutten Itseasiassa en jaksa nimetä kaikkia kauhavalaasia. 👍
5312
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kaikki kauhavalaaset

Äänestä

Tuo joka aloitti huora keskustelun

Äänestä

se pers...u Lapualta näyttää sialta varokaa

Äänestä
  • Kuka?

    Äänestä

  • sähkömiäs

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hahahahaha kirjoitti:

Meinasin pistää nimet, mutten Itseasiassa en jaksa nimetä kaikkia kauhavalaasia. 👍

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu