Näin kuulemma. Murhaajanatsi ollut paljasjalkainen stadilainen, vaan taas joku juntti-einari. Tommosia vajakkeja ne on.
Tappajanatsi on maaltamuuttaja
Elämäm_koulu
1495
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Kuka vaan arvostelee maaham muutto kriittisiä ni se on LUOTI PÄÄHÄN!
Tuleeks Mira Luoti kylään pylly eellä oven raosta...
Nop mutta voihan räkä sentään mites nyt silleen?
Rotuopit olemme saaneet Ruotsista että älkää alkako meille ryttyilemään, helvete!
MAaalta MUuttaja.
Hjälp ! Klas, hjälp !
Ymmärtääköhän aloittaja, että kuolemansyyntutkinta ja poliisin esitutkinta on kesken?
Ymmärtääköhän aloittaja (ja muut, jotka tappajaksi nimittelevät), että mikäli kuolinsyyksi paljastuukin amfetamiinin aiheuttama aivoverenvuoto (nistien yleisin kuolinsyy överien ohella) tai jokin muu syy, joka ei liity tönäisyyn, niin aloittaja on syyllistynyt vakavaan kunnianloukkaukseen?
Poliisi ja patologian laitoksen virkamiehet tutkivat tapausta.
Poliisi toimittaa tutkimusaineiston syyttäjälle, joka tekee päätöksen mitä syytteitä nostetaan ja mitä jätetään nostamatta.
Käräjäoikeus sitten langettaa tuomion. EI YKSITTÄISET KANSALAISET, joihin aloittajakin lukeutuu.
-MITEN se "ei liittyisi" pään loukkaamiseen ja paikalla taphtuneeseen verenvuotoon, yhteys tuntuu selvältä. Tuollaiset vammat aiheuttavat usein seurauksia viiveellä.
Sama narkki oli ollut aiemmin hoidettavana meilahdessa aivoveritulpan takia. Liuotushoitoa saanut. Siihen päälle kun vetäisee amfetamiinia, niin yhdistelmä on hengenvaarallinen. Hoitajat olivat varoittaneetkin skeitti"poikaa" asiasta.
Siinä tönäisyn ja kuoleman välissä on ollut monta päivää aikaa narkkailla, tuskin oli kuollessaankaan selvin päin.
Asia selviää patologin pöydällä. Itse ounastelen, että massiivinen verenvuoto on tapahtunut hyvin syvällä aivoissa (lääkäri sanoi, että mitään ei ole tehtävissä). Se on kaikille huimausaineiden käyttäjille ihan tavallinen syy kuolla, tai jäädä ns. vihannekseksi. Siis muillekin kuin amfetamiinin käyttäjille.
Toisaalta amfetamiinin käyttäjillä yleisin kuolinsyy on massiivinen verenvuoto aivoissa. Harvemmin överit, koska amfetamiini ei lamaannuta.
Jaa nimim medialle.samat.sanat , että "vakavaan kunnianloukkaukseen." Ihan uusi rikosnimike, arvon pikkupoika. Vedä ittes hirteen persenaama. Mutsis oli huora, ite oot pedofiili eläimiinsekaantuja, jonka aivot, jos niitä olis, pitäis vetää tehosekoittimella. Faijas ois pitänyt käyttää kortsua enemmän ni suakaan ei olis, runkkari.
Tee rikosilmoitus ja katso, meneekö se edes esitutkintaan. Kokeile, vitun ääliö huoranpenikka, mä kusen ja paskaan sun nimes päälle ja kaikki sama sille vitun tappajalle
"Ymmärtääköhän aloittaja (ja muut, jotka tappajaksi nimittelevät), että mikäli kuolinsyyksi paljastuukin amfetamiinin aiheuttama aivoverenvuoto (nistien yleisin kuolinsyy överien ohella) tai jokin muu syy, joka ei liity tönäisyyn, niin aloittaja on syyllistynyt vakavaan kunnianloukkaukseen? "
Paskan marjat ja tiedät sen itsekin, natsipelle. Hammas hampaasta ja te ootte velkaa
Voi elämän einarit eix se ollu tSadilainen stadilainen ollenkaan?
Sanoiks se "kaho tuolla männöö lentsikka" ja ku Tsimi-Jimi tsiikas, einari tyrkkäs Jimin kumoon kamoon ged oon ketoon peipi.
HALUUTS ALOTTAJA NARKKI SÄKI TURPAAN NII ET NIRRI LÄHTEE
savolainen slussenin sissi, eli se siitä.
Nimimerkki "medialle.samat.sanat"; Se oli kylläkin "hyppypotku" eikä "tönäisy" kuten väität. Eli miksi valehtelet?