Kepulaiset ovat.

Kovia itkemään. On taas tullut asia todistettua. Suu kyllä käy kuin sivuleikkuri. Mutta kun niille sanoo takaisin alkaa kauhea itku. Heippa tältä päivältä. Koettakaa kasvaa aikuisiksi.
1661
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Tällainenko on nykyihminen, osaa vain haukkua toisia, ei mitään rakentavaaa?

Äänestä
  • Kepu ei ole tehnyt mitään rakentavaa. Sen sijaan piilottelevat asiallista kritiikkiä ja keskusteluita tälläkin palstalla palstan takasivuille palstalle kuulumattomilla häirikkökirjoituksilla, sellaisessa ei ole mitään rakentavaa.

    Äänestä

  • hau.hau kirjoitti:

    Kepu ei ole tehnyt mitään rakentavaa. Sen sijaan piilottelevat asiallista kritiikkiä ja keskusteluita tälläkin palstalla palstan takasivuille palstalle kuulumattomilla häirikkökirjoituksilla, sellaisessa ei ole mitään rakentavaa.

    Noin on.

    Äänestä

  • just.noin kirjoitti:

    Noin on.

    sinäkään reppana olla varsinainen järjen jättiläinen ??

    Äänestä

Missä sinä sitä nyt olet todistanut.

Äänestä
  • Kato tätä palstaa, kepulit jopa yrittää piilotella palstalle kuuluvia juttuja keskustan touhuista takasivuille kaikenlaisella palstalle kuulumattomalla paskalla tai häiriköivät keskusteluketjuun kuulumattomilla asioilla ketjuja.

    Äänestä

  • Sinäkö se oletkin, joka on kirjoittanut tälle palstalle noin 40 avausta Anne Berneristä ja loukkaantuu, kun yhdenkin väliin ilmaantuu otsikko josta kusta muusta aiheesta?

    Äänestä

  • volmari kirjoitti:

    Sinäkö se oletkin, joka on kirjoittanut tälle palstalle noin 40 avausta Anne Berneristä ja loukkaantuu, kun yhdenkin väliin ilmaantuu otsikko josta kusta muusta aiheesta?

    Yhdenkin? Täällä on ollut välillä etusivu täynnä munankarvajuttuja ja demarihourailua, keskustasta ei sanaakaan, näin siis palstan etusivulla.

    Äänestä

  • tuumis.uudestaan kirjoitti:

    Yhdenkin? Täällä on ollut välillä etusivu täynnä munankarvajuttuja ja demarihourailua, keskustasta ei sanaakaan, näin siis palstan etusivulla.

    Ja taas alkaa olemaan, kepulit puhuvat muunnettua totuutta aivan estottomasti. Aikanaan tällä sentään keskusteltiin asiallisesti, joskus kymmen vuotta sitten.

    Äänestä

Mistähän mr Herkkähipiä on tämän kertaisen hernesatsin nenäänsä vetäissyt?

Onko joku kertonut totuuden joka kolahti?

Tuliko kenties hankittua pari numeroa liian pieni sombreero, ja nyt ohimoista pusristaa?

Äänestä
  • Trollihan sekin on ja piilottelee myös omia juttujaan takasivuille kepulaisten tavoin, kun häviää keskusteluita.

    Äänestä

  • ffyruy kirjoitti:

    Trollihan sekin on ja piilottelee myös omia juttujaan takasivuille kepulaisten tavoin, kun häviää keskusteluita.

    Semmoinen on nykyään yleistä palstoilla.

    Äänestä

  • ennen.oli.paremmin kirjoitti:

    Semmoinen on nykyään yleistä palstoilla.

    Niin on, mutta myös tyhmyys on yleistynyt palstoilla rajusti sitten 2000-luvun alun jälkeen.

    Äänestä

Sitä se kepuaisuus teettää.Pankolta kiertokouun käyneet munavävyt.

Äänestä

Kepulainen pankko längvitsi hehe..

Äänestä

Parempi itkeä kuin viedä petoksella taloyhtiön varoja kuten Antti Rinne rikollinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


OikeistoSosDem kirjoitti:

Kovia itkemään. On taas tullut asia todistettua. Suu kyllä käy kuin sivuleikkuri. Mutta kun niille sanoo takaisin alkaa kauhea itku. Heippa tältä päivältä. Koettakaa kasvaa aikuisiksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu