Luulisi että sairaalassa olisi vaurio huomattu jos jotain olisi ilmennyt. Tähän asti kaikki muu on spekulointia. Odotetaan kuolinsyyraporttia.
Kuolinsyy ei ole selvillä, miksi kaikki hysteria?
yyytytytytyt
564
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Siksi, koska kysymys on maailmanpolitiikasta ja media haluaa ottaa kaikki irti vaikka valheen voimalla, mikä palvelee median omaa arvomaailmaa ja suvaitsevaisuuden nimellä olevaa uskontoa.
Kyllä marssia pitää ja näkyvästi ennen virallista kuolinsyyraporttia, koska tuon raportin jälkeen voi olla myöhäistä meluta ja marssia yhtään mitään.
Sehän johtuu siitä, että Kajaani on niin kaukana!
Ja kun ei muuta "ajankohtan sopivaa kohdetta ei löutynyt, niin piti valita "kansakunnan kaapin päälle" nykyaikainen/moderni pultsari
Kun Otamäessä tapettiin syytön mies erityistä raakuutta osoittavalla tavalla, suomen suvakkitiedotus päätti suojella tekijöitä salaamalla heidän nimensä.
Mutta kun suomalainen maahanmuutonvastustaja potkaisi KERRAN miestä joka tuli aukomaan päätään ja syljeskelemään on hänen nimensä julkisuudessa jo ennenkuin syy-yhteys kuolemantuottamukseen on selvä.
Nyt suvakkien kannattaisi käydä tutkimassa kaikki kuolleet Helsingissä, jos vielä joku muukin paikalla olija olisi kuollut, nämäkin kuolleet voitaisiin sitten laittaa maahanmuuton vastustajien syyksi.
Yle-Pravada on kuolinsyyn jo ilmoittanut. Ruumiinavaus on täysin turha. Patologi vain nolaa itsensä mikäli tekee toisenlaisen johtopäätöksen.