Voihan nenä

Ihan oikeesti naurettavaa teidän pillittäminen asemalla. Ihmisiä tapetaan jatkuvasti!
Siivois äkkiä joku kynttilät pois
4179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Naurettavaa pillitystä ja jeesustelua. Akkamaista touhua.

Äänestä

Totta!!!

Äänestä

Natsiporukka on pian käpälälaudassa. :)

Äänestä

Tekijällä on väkivaltainen luonne ja ongelmia varmaan kiivastumisen kanssa, kuten väkivaltainen taustakin osoittaa. Tuskin se hermojen menettäminen johtuu järjestöön kuulumisesta, vaan on kyseisen henkilön kohdalla muutenkin luontaista.
Ehkä tekijä on ollut vielä humalassa tai huumeissa, joten ei ole pystynyt kontrolloimaan itteensä. Tuskin tekijällä on ollut tarkotus tappaa tai muuten enempi vahingoittaa, mutta toisilla itsekontrolli palaa herkästi. Ilmoittautui sitten itte poliisille.
Katu-mielenosoituksissa on ennenkin tapahtunut kahakoita. Oliko uhrinkin pakko mennä soittamaan yksin suuta ja käyttäytymään uhkaavasti tuollaiselle porukalle!!
Ei tässäkään järjestössä kaikki ole väkivaltaisia luonteeltaan. En puolustele järjestöä, enkä väkivaltaa, mutta nyt on tässä asiassa mopo karannut kaikilta käsistä!
Järjestöön kuuluvat ei ehkä saa ääntänsä kuulumaan ja käyttäytyvät agressiivisemmin. Sinänsä pieni ja yleisesti vaaraton porukka, jota on turha yrittää kieltää lailla. Jos kielletään, niin sitten täytyy kieltää jo marttakerhokin ja pakolaisjärjestöt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


provosoint kirjoitti:

Ihan oikeesti naurettavaa teidän pillittäminen asemalla. Ihmisiä tapetaan jatkuvasti!
Siivois äkkiä joku kynttilät pois

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu