Natsit ovat hylköitä

Rohkeat urhot uskaltavat käydä naisten ja vajaankuntoisten kimppuun. Mies meistä vastaan paskantavat housuihinsa.

Ehdotan Vastarintaliikkeen edustajien kuohitsemista ja Somaliaan karkottamista. Olisivat edes miehiä, mutta ovat sivareita ja elukoita.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

ViherVasemmisto pitää ehdottomasti lopettaa.

Äänestä

"Ehdotan Vastarintaliikkeen edustajien kuohitsemista ja Somaliaan karkottamista. Olisivat edes miehiä, mutta ovat sivareita ja elukoita."
.
Somalit ovat pahin vastarintaliike Suomessa.....kuohita ja karkottaa on oikein sopivaa.

Äänestä

Kauniita sanoja. Natsit ovat häviäjiä, muistakaa Saksanmaa -45.

Äänestä

Aloittajahan kirjoitaakin vihreistä ja vasemmistosta, joten bussiin paskantajat pitäisikin käsitellä mainitsemallasi tavalla.

Äänestä

Ainoa natsivaltio on ISRAEL.

Äänestä

Naisten ja vajaakuntoisten on syytä pitää turpansa kiinni tai kärsiä seuraukset. Tasa-arvoista kohtelua on haluttu ja nyt sitä saatte.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Raukatloisetulos kirjoitti:

Rohkeat urhot uskaltavat käydä naisten ja vajaankuntoisten kimppuun. Mies meistä vastaan paskantavat housuihinsa.

Ehdotan Vastarintaliikkeen edustajien kuohitsemista ja Somaliaan karkottamista. Olisivat edes miehiä, mutta ovat sivareita ja elukoita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu