Ateistien sukupuolielimet

eivät kuulu keskusteluun aihealueesta ATEISMI.
566
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Huomaan että palstalaiset mieluummin keskustelevat ateistien sukupuolielimistä. I rest my case.

Äänestä

"Ateistien sukupuolielimet
eivät kuulu keskusteluun aihealueesta ATEISMI."

Kyllä mun mielestä kuuluu.
Ei ehkä suoraan, mutta välillisesti, sillä jumalahan haluaa että jengi uhraa hillittömät määrät esinahkoja.
Nämä julleen uskovat sitten ilossa suin nylkkäävät esinahkansa jullen kunniaksi.

Tätä kautta normaalin esinahan omaava henkilö saattaa olla ateisti.
(eli sellainen syntinen jullelta esinahkansa pihtaaja, joka joutuu helvettiin)

Tai sitten jos kyseessä onkin muhamettilaiseen paimentolaisosioon kuuluva ateisti, jolla on ulkosynnyttimet vielä kondiksessa, niin tällöinhän toki kyseisen tuheron omaava henkilö saatta olla ateisti.
(joka joutuu helvettiin, koska on saatananpalvoja)


Eikö olekkin aika kauheaa?

Äänestä

Ei sille voi mittää, että Mooses loi Jumalasta uskonnollisen mulkun.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kiusallinen.palsta kirjoitti:

eivät kuulu keskusteluun aihealueesta ATEISMI.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu