Turvaa hakeva janoaa turvaa niin paljon että tappaa, jännä.
Miksi turvapaikanhakija tappaa?
6
151
Vastaukset
- J8900
Ei vaan ne tulivat nimenomaan raiskaamaan ja tappamaan vääräuskoisia kun siitä vielä maksetaankin ja kuoleman jäkeisessä,elämässä on vastassa 15 neitsyttä ja pyhimyksen asema. Mikäs siinä sitten on muuta kuin että "tulin näin ja voitin".
- NiljakkailleKyssäriä
Kyssäriä pukkaa. Miksi Suomalainen mies on väkivalatainen, raiskaava ja murhaava outo hyypiö ? Äärinatsit ja muut niljakkeet korostaa aina, miten kovasti huolissaan ovat naisista.
Tutkimustuloksia, näin EU mittakaavassa. Siis äärioikeiton itsensä mielestä rotuopillisesti täysin puhdasta populaa.( Minkään maan ulkomaalaistilasto ei selitä tätä. ) Suomessa asuu ylivoimaisesti eniten Suomalaisia, ihan millä mittarilla tahansa mitattuna. Näin ollen lähes kaikki väkivalta ja rikollisuus on täysin puhtaasti kotimaista tuotantoa. Tilastomatematiikan alkeet, olkaatte hyvä.
-Reilusti yli puolet henkirikoksista on miesten keskinäistä väkivaltaa (60 %). Toiseksi yleisin henkirikostyyppi on kuitenkin parisuhdekumppanin tai entisen kumppanin surmaama nainen (17 %). Nainen joutuu kumppaninsa surmaamaksi neljä kertaa miehiä useammin.
-Suomi on yksi niistä kolmesta maasta, joissa nykyisen tai entisen kumppanin tekemää fyysistä ja/tai seksuaalista väkivaltaa kokeneiden naisten osuus on korkein.
-Suomi on niiden kolmen EU-jäsenvaltion joukossa, joissa (nykyisten tai edellisten) kumppaneiden tekemän henkisen väkivallan osuus on korkein.
-Suomessa niiden naisten osuus on korkein (53 %), jotka ovat kokeneet aikuisen tekemää fyysistä, seksuaalista tai henkistä väkivaltaa jossakin muodossa alle 15-vuotiaina.
Tilasto-opin alkeet, osa II
Nyt kun väkivalta, raiskaukset, murhat ja tapot ovat täysin ylivoimaisesti eniten kotimaista tuotantoa, niin tähän populaan mahtuu myös täysin ylivoimaisesti eniten äärioikeistoa ja muuta niljaketta.
I Rest My Case- EIISLAMILLE
MUSLIMI ON MURHAA........
- älänukukeskelläpäivää
Islamistisissa maissa ei edes tehdä väkivaltatilastoja koska islam on VÄKIVALTAA.
Meneppä sinne raamattu kädessä kadulle kauanko olet hengissä.- Suommies
En minä ainakaan ole väkivaltainen, enkä edes tunne lähipiiristäni muitakaan. Ei tule edes mieleen väkivallantekoa ainakaan viimeiseltä 50 vuodelta sieltä missä olen elellyt. Humalaisia tietenkin olen nähnyt tappelevankin, mutten todellakaan voisi sanoa että olen suomalainen mies ja siksi väkivaltainen! Olet väärässä. Tilastot kertovat niistä joilla menee huonosti ja se ei kuvaa suomalaista miestä edes keskiverron osalta, vaan pelkästään ääripäätä!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä
Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam1205272Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa
Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu434970Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä
kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju524427Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin
Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko693988- 853414
Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt
viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta683299IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?
16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan1523271Kun aika on oikea niin
Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �171602- 451541
Jos sulla ei olis ollut tunteita
Tuskin olisit reagoinut niin voimakkaasti, mies? Vai oliko vetäytymiseen jokin muu syy kuin luulit ettei mua kiinnosta?1291160