Riittääkö muslimiprofetiat?

Vai vieläkö jatketaan samalla aiheella?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sinun älytöntä sotkuasi tänne varmasti tulee yötä päivää sanottiin mitä hyvänsä, joten miksi edes kysyt?

Äänestä
  • Sekopää. Turpa tukkoon. Sinulta ei ole kysytty mitään, eikä kysytä profetioissa.

    Äänestä

  • Eipä sinun sotkujasi näytä juuri muutkaan kommentoivan. Olet nyt harrastanut tuota typerää yksinpuheluasi täällä jo useamman vuoden. Onko kannattanut?

    Äänestä

  • Sekopää. Turpa tukkoon. Sinulta ei ole kysytty mitään, eikä kysytä profetioissa.

    ''Olet nyt harrastanut tuota typerää yksinpuheluasi täällä jo useamman vuoden. Onko kannattanut?''

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kristitynvuoro kirjoitti:

Vai vieläkö jatketaan samalla aiheella?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu