Suvatsevaisiksi istään kutsuvat monet harrastavat itseasiassa eniten vihan lietsontaa ja vihapuhetta leimaamalla ihmisiä täysin väärin perustein.
Tälläinen tottakai luo vain pelkkää vihaa.
"Suvakit" harrastaa eniten vihapuhetta
6
79
Vastaukset 6
- sekattoniinpalavasti
Suvakit on usein miehenkipeitä naisia. Kyllähän suklaasilimien ulkokuori helposti pettää. Susi ärähtää vasta jälkeenpäin
- Menköötmetroluoliin
Jtotta ja vihamme ei sammu niinkauan kuin yksikin natsi kulkee maanpäällä.
- Jaksa.tätä
Väsynyttä läppää.
Tää on niin kuultu.
Jonkin ajan kuluttua kummaltakin puolelta vain kaikkein jälkeenjääneimmät idiootit enää jaksavat hokea suvakki ja rajakki läppää.
Eroista huolimatta samassa maassa eletään ja jotenkin pitää tulla toimeen päivästä, kuukaudesta ja vuodesta toiseen.
Äärityypit ihan miltä tahansa suunnalta pannaan jatkossakin linnaan, jos aihetta on.kannatan että äärityypit pannaan linnaan niin sittenhän pakoloisista päästään eroon. ja linna tai tyhjä sähköaidattu moskeida kannattaa vuokrata venäjältä äärihalvalla. suvakit kyllä toipuisivat tästä menetyksestään ja keksisivät uuden suvaitsevaisuuden objektin.
- Äärieihyvä
libertas kirjoitti:
kannatan että äärityypit pannaan linnaan niin sittenhän pakoloisista päästään eroon. ja linna tai tyhjä sähköaidattu moskeida kannattaa vuokrata venäjältä äärihalvalla. suvakit kyllä toipuisivat tästä menetyksestään ja keksisivät uuden suvaitsevaisuuden objektin.
Haluaisitko itse olla mainitsemasi sähköaidan vartiotornissa kiväärin kanssa vartioimassa ja pitää kentällä monta tuntia kestäviä seisovien alipuettujen vankien nimenhuutoja talvipakkasessa. Tai haluaisitko olla pakottamassa vankeja "suihkuun" tai montun reunalle? Jotenkin viestisi perusteella tuntuu siltä, että sehän voisi olla mielestäsi mukavaa hommaa, eli jonkinlainen äärityypi olet mielipiteiltäsi varmaankin myös itse.
Äärieihyvä kirjoitti:
Haluaisitko itse olla mainitsemasi sähköaidan vartiotornissa kiväärin kanssa vartioimassa ja pitää kentällä monta tuntia kestäviä seisovien alipuettujen vankien nimenhuutoja talvipakkasessa. Tai haluaisitko olla pakottamassa vankeja "suihkuun" tai montun reunalle? Jotenkin viestisi perusteella tuntuu siltä, että sehän voisi olla mielestäsi mukavaa hommaa, eli jonkinlainen äärityypi olet mielipiteiltäsi varmaankin myös itse.
fantasioit ihan itse tuon sielunmaiseman. työleiri, jossa on humaanit olosuhteet hyvin käyttäytyville vangeille ja tietyn pituisen kesyttämisjakson jälkeen palaavat yhteiskuntiimme ilman äärivouhotuksiaan ja islamin pakkopullaa. kaikki voittaisivat mutta suvakit haluavat kaaoksen, jossa lopulta heidän päänsä saa tuta rakkaiden mamujensa avittamana.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 681056
- 641042
- 93817
- 57813
- 42678
Jasmin vauhdissa
Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois222640- 50598
- 40570
- 66565
Nainen joka haluaa miehen
Näyttää sen selvästi. Hommaa minihameet, pitkät hiukset, laihduttaa ja on iloinen sekä aktiivinen.79563