Turha Nahistelua..

Loymardz

Ymmärrän tämän täysin. Tuhat lisä kuva pitä lähettä ja tuhanten lisä kysymyksen pitä vastata ja sitten ei kuitenkan osta. Maksakon satanen ylimäräistä niin voin lähettä lisä kuvia ja vastata kisä kysymyksin. Ei lisä kuvien lähettäminen ja lisä kysymysten vastaminen kaa ole ilmaista. Ja miksi pitä käydä vihtellä. Jättäkön käymättä vihtellä niin jää raha millä voi osta.

1

124

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Loymardz

      Pitäsikö minun silti suostua siihen että laitan yhden lisä kuvan ja vastan yhten lisä kysymyksen ilmaiseksi mutta en tiedä onko sinä mitän järkeä koska silloin on ainakin miljona ihmistä mitä halua yhden lisä kuvan ja yhden lisä kysymyksen eivätkä silti osta kun ne ovat uteliatta ja nittä teke mieli osta mutta nillä ei ole raha kun ne ovat ollet vihtellä. Miksi ne ei voi sanoa niin kun asia on eli että nillä ei ole raha ja että ne ei osta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      172
      6293
    2. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      147
      1744
    3. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      113
      1528
    4. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      51
      1280
    5. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      46
      962
    6. Möykkähulluus vaati kuolonuhrin

      Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢
      Kauhava
      32
      879
    7. Älä mies pidä mua pettäjänä

      En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu
      Ikävä
      97
      856
    8. Reeniähororeeniä

      Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?
      Kouvola
      5
      809
    9. Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.

      Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan
      Maailman menoa
      231
      775
    10. Kävit nainen näemmä mun

      Facessa katsomassa....
      Ikävä
      41
      759
    Aihe