Itse olen pannut välit poikki kaikkini sukulaisiin ja kavereihin, jotka ovat suvaitsevaisia maahanmuuttoa kohtaan. Onneksi heitä oli vain yhden käden sormilla laskettava määrä.
Nyt näen vain samanhenkisiä.
Nyt näen vain samanhenkisiä.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Muutamaan lapsuuden ystävään olen katkaissut välit kun heidän suvakki tyttöystäviään en voi sietää. Suvakki sukulaisia välttelen parhaani mukaan vaikka ei varsinaisessa sodassa olla.
Oletko ihan varma, ettei mennyt taas sun minäkeskeisessä maailmassasi toisinpäin ? Että sukusi katkaisi välit rasistiin ;D
Oli niitä sitä paitsi varmaan enemmänkin, mutta kun et osannut laskea kuin yhden käden sormilla.
Minä en tunne yhtään suvakkia. Suomen kaikki junttisuvakit kokoontuvat mieleosoituksiin ja siinä ne kaikki ovat. Muut ovat normaaleja eivätkä riehu kaduilla.
Pääministeri ja ristikko ovat junttisuvakkeja pahimmasta päästä. Kauanko taas kestää, että Sipilä herää? Aika kauan kesti siinäkin, kun päätti myydä talonsa mieluummin kuin antaa raiskaajille.