Sanokaahan NyT Naiset miltä tuntuu

Harrastaa seksiä lonkkavikasen äijän kanssa? Mitä se vaatii teiltä? Akrobatiaa vai erilaisia telineitä? Miten olette varustelleet makuuhuoneen?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Täh?

Äänestä

Mulla on kammarissa pano puu jota jylkytän aamuin illoin ja ei pane vastaan. 3 reijällä varustettu kolottava. Ei viitti ärrälle mennä kun heti alkaa seisomaan ku siellä on tiukka pierettimiä

Äänestä

Naiset eivät harrasta seksiä lonkkavikaisten kanssa. Sen sijaan saat ilman apuvälineitä miehistä patukkaa suoleesi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kansanterveyskysely kirjoitti:

Harrastaa seksiä lonkkavikasen äijän kanssa? Mitä se vaatii teiltä? Akrobatiaa vai erilaisia telineitä? Miten olette varustelleet makuuhuoneen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu