Posliiniksi

Mirjamine

Tekeekö kukaan Kauhavalla alapään karvojen poistoja ?
Pitääs päästä vitun karvoosta erohon

17

337

    Vastaukset 17

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • huonompisaakelevata

      Äläs laita liianhyvään kuntoon sitä näille ikänsä valehdeille karvarannelapsille.

    • Foononki

      Mirjamine, älä talveksi posliinia, pakkanen puree pian pimpsaan ja sitte sulle tulee virsatulehdus, ei oo yhtää kivaa siitä on oikiasti kipiä.

      Siisti vain saksilla tai tukanleikkuukoneella semmonen sentin parin pituiseksi, reunoilta ja häppärihetuloista voit nyhtää karvat pois ettei mene karvat suuhun kun saat suuhoitoa.

      Jos et itte saa leikattua ja nyhdettyä minä voi tulla häsyyhin, osaan homman hyvin kun pirän kesääsin pallit siliänä.
      Pirahuta 044-752905426 jos tarttet apua.

    • PilluParturi

      Voin tulla leikkaamaan. Kokemusta on.

    • Karvanlähtö_sprii

      Veltot mulkut ovat poistaneet karvansa kritiikittömästi tentulla, maahanmuuttoa peräkamarin hetekalta toisella silmällä seuraillen.

      • Tyioop

        Sairas sairaampi notti


    • onnetontumpelo

      Ekkös ite osaa, niin mut sähän ootkin Kauhavalt.

      • luakalinen-kilijunta

        Kiälellä sen porsahan saa oikein kunolla säveltämään ja luakalle vetämään, vähän mulukua sitten vaan näyttää jotta tämäkin olis.


    • perskarva

      voi kun päästäisiis sustakin eroon niin olisi kaikilla helpompaa.

    • haer

      Minä voin tulla nyhtämään karvasi pois, yksi kerrallaan. Jos saan pilua palkaks!

    • pesöövaan

      Älä nyt suatta ajele talavia vastahan ,jos pyäräälekkkin niin se saa kylymää .

    • Mirjamine

      Nytte oon sitte päässy niistä vitun karvoosta erohon.
      Kaverin issee trimmas lauantaiehtoona.

    • Ärlymhurlumheissan

      Muistui mieleen Namusetä-sarjakuva, jossa yksi sivu ainakin oli ilman puhekuplia. Piirroksissa esitettiin, että vanha äijänkääkkä sitoi vanhan ämmänkäppyrän, jolla oli jotain verkkosukkahousua tms. päällänsä. Sitten kun ämmä oli saatu vaikean inhottavaan asentoon, äijänkääkkä haki jostain pinsetit. Ja tarkasti kiskaisi ämmän sieraimesta törröttävän yhden karvan irti. Ämmää selvästi kirveli kuvan ilmeistä päätellen. Mutta kun oli sidottuna, ei päässyt hieromaan eikä kaivamaan kipeää sieraintansa. En muista, hihittelikö äijänkääkkä itsekseen ja hieroi karvaisia käsiään yhteen, hykerrellen naurusta. Oli muistaakseni ranskalainen sarjankuvan piirtäjä. Minä kun lueskelin kirjastossa, minulta pääsi vahingossa naurahdus. Ja lähellä istuva joku kloppi rupesi ihmettelemään, että mitäköhän siellä oli niin hauskaa.

    • MoonTäsKotonaniVaan

      Emmä nyt mikään kynekolooki ole, mutta kyllä mä voin sitä vilikaasta ja teherä prasiliaasen sulle. Soita vaan suarahan mun numerohon, niin sovitahan aika.

    • KuumaSulo

      Seksiparturi teköö.

      • hyähäh4r

        Siitei tuu posliini, vaan PORSLIINI. Byähähhääää


    • kotikäynnillä

      Kannattaa kilpaaluttaa kuka teköö tyän halavemmalla.

    • ymmärtäkäätianne

      On se nyt hyvä, kun teillä on siälä tuallaasia murheita niin ei tarvitse kauhistella sitä kuka kenenkin kanssa seurustelee .Fiksuimmat sieltä onkin lähtenyt jo vuosikymmeniä sitten.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Törkeä petosepäily Suomussalmella

      Uutisoi maikkari. Uhrin nimiin on nostettu pankkilainaa, hänet on saatu sijoittamaan hevosiin ja ostamaan autoja. Ei ta
      Suomussalmi
      33
      1472
    2. Vieläkö se tarjous

      On voimassa?
      Ikävä
      71
      931
    3. Kysymys miehille ...

      Kertokaapas miehet, että miksi monille miehille on niin hirveän tärkeää määritellä mitä mies saa tehdä ja mitä ei ja mil
      Sinkut
      290
      819
    4. Ttp:llä kuontalot ojennukseen

      Ttp n yrittäjä ilmoitti facessa, että ttp: n tiloihin tulee lokakuun eka vkl parturi. Se tulee parturoimaan vähävaraiste
      Haapavesi
      74
      744
    5. Poliisi etälamautti, sitten pahoinpiteli

      Vaikeasti kehitysvammaisen niin vakavasti että kuoli pian sairaalassa. Ei osannut kehitysvammainen heti noudattaa polii
      Maailman menoa
      258
      710
    6. Hyvää yötä.....M

      Miten me edettäs...............
      Ikävä
      69
      684
    7. Itsensäpaljastelija

      Mikä juttu tämä nyt on. Ulkomaalainen ahdistelee naisia simpsiöllä Ei pysty lukea Lapuansanomista juttua loppuun asti. O
      Lapua
      42
      630
    8. Oot kaunis ja fiksu

      Ja pidän susta kovasti. Tiiäppä se.
      Ikävä
      32
      579
    9. Mikä sua vaivaa

      @?
      Ikävä
      72
      564
    10. Mies, olen pahoillani kun olen kuvitellut

      Että pitäisit minusta. En sitä mistään tähdistä kuitenkaan lukenut, mulle vaan tuli jostain semmoinen tunne, kun itse ty
      Ikävä
      51
      554
    Aihe