pippurisumutteita kansalaisten turvaksi niin sitä pitää,toivottvasti meilläkin tarjotaan vastaavaa vaikka olen sitä mieltä että potkikaa munille näitäroikaleita että oppivat maan tavoille .
Tanskalaiset eivät hyysää matuja,jaetaan
NäinTanskanmaalla
1268
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Täyttä valetta persujen tapaan!
Mitäs muuten itse tykkäisit, jos joku vastaantulija potkisi munillesi, koska ei tykkää petolinnun perseen näköisestä pärstästäsi?
Rohkeita nuoria miehiä jotka kävivät aamuyöllä naisten kimpuun potkvat ja hakkasivat ihan ´kuudenmiehen voimalla kahta naista,onneksi kaksi kantasuomalaista meni apuun,poliisi vahvistaa asian .
Kohta sekin turvapaikkakeskus suljetaaan,niinkuin on käymässä menella paikkakunnalla missä kantasuomalaiset ovat saaneet tarpeekseen heistä .
Miten näitä elukoita päästetään ulos yöaikaan,eikö heillä ole ulkonaliikkumiskielto .
Missä on suvakit,eihän ole normaalia että kuusi kusipäätä käy kahden naisen kimppuun vai onko tämä sallittua kun mustat hakkavaat ja raiskaavat .
Totta on.. Se on sitä monikulttuurisuutta mitä tollot marssi äskenkin liput liehuen..
Jos monikulttuurisuus on rikkaus,minä en ainakaan sitä halua .
Veikkaan että tää naisten raukkapäinen pahoinpitely joka kohdistui kahteen naiseen ei varmasti jää kostamatta pienellä paikakunnalla.
Joo mamut yrittivät raiskata kaverini vammautuneen tytön itäsuomessa jokin aika sit oneks oli lähettyvillä kantasuomalaisia ja mamut joutu ottaa jalat alle mut eihän näistä voi oikein puhua ettei leimaudu rasistiksi en mä tiedä haluanko tällaista monikulttuurisuutta suomeen kun on tuo naisten kohtelukin jo kotimaissaan tätä tasoa eivätkä ymmärrä että nyt ollaan pohjoismaisessa demokratiassa jossa naisillakin on arvostus ja saema.
Ei näistä saa puhua! Se on rasismia!
Tuossa taas näkee trollipaskojen valeet. Siilinjärvellä ei ole kuikaan käynyt naisten kimppuun! Jonkilainen joukkorähinä on ollut ja yksi kolli joutunut sairaalaan paikattavaksi. Poliisi ei ole pidättänyt ketään. Tuossa Savon Sanomien ja Helsingin uutisten jutut asiasta:
http://www.savonsanomat.fi/kotimaa/Siilinjärven-pahoinpitely-sairaalassa-joutui-käymään-suomalainen-mies/847636#cxrecs_s
http://www.helsinginuutiset.fi/artikkeli/440102-turvapaikanhakijoiden-ja-paikallisten-nuorten-tappelussa-lievia-vammoja-poliisi#cxrecs_s
Savon Sanomien juttu ei näköjään linkittynyt oikein. Tuon kautta löydät jutun otsikolla "Siilinjärven pahoinpitely ...":
http://www.savonsanomat.fi/kotimaa/
Poliisi nimenomaan kumoaa paska-aivojen levittämän jutun, että naisia olisi pahoinpidelty!