Kohta alkaa kauppojen kanssa ostokset mobapilla

OCSyyslomaThaimaassa

Kokeneemmat ( ja varakkaammat ) Onecoin ambassadorit ovat porukalla konfiguroimassa Onecoin mobiiliappia muutamien valittujen kauppojen kanssa. Projektin nopeuttamiseksi on pieni mobiilialan softafirma auttamassa. Ambassadorit myöntävät olevansa kokemattomia mobiiliapin konfiguroinnissa.

Muittenkin Onecoin teamien kannattaa tehdä ensimmäiset kauppa applikaatiot porukalla. Porukalla se on hauskempaa ja kustannuksia voi jakaa.

Kuten Onecoin Mastermind tilaisuudessa kerrottiin nyt maanantaina alkaa käytännön työt kauppojen ja mobiiliapplikaation kanssa.

9

116

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • OC_Sioittaja

      Joko Sian Oriental Golf Resortissa saa maksaa OneCoineilla 100%?
      Mikään 5-10% alennuskuponki ei kiinnosta. Joko Kaitsu Napanteri on hoitanut homman?

    • Jaaha, ja lisää onecoinin lämmittelyä. Ja tyypillisen salamyhkäistä. Softafirma - jos sellaista edes on - ei varmaankaan halua nimeään julkisuuteen, vai kuinka? Ja jos ei, niin aika erikoista, sillä mikä tahansa firma haluaisi kyllä nimensä kuuluville. Ai niin, mutta tämähän onkin onecoin, ja mikään varteenotettava taho ei halua nimeään yhdistettävän onecoiniin.

      Ja entäpä nämä muutamat valitut kaupat? Haluavatko he nimensä julkisuuteen? Ai eivät? Minkähän takia? Siis jos sellaisia kauppoja on olemassa?

      Sitäpaitsi onecoineja ei voi vapaasti edes siirtää ennen kuin 2018. Kuinkas ne coinit edes siirtyisivät ostajalta myyjälle?

      Taitaa olla pelkkää jutunlämmittelyä tämäkin avaus mobiilisovelluksen luomisessa.

      • TäyttäAsiaa

        Ensin koodataan maailmaa mullistava kryptovaluutta ja sitten ollaan sormi suussa kun pitäisi ohjelmoida joku perussovellus? Mihin ne Onecoinin tietotekniikan osaajat katosivat?


      • Jeesusauttaa777

        Hei avotampio.. Kannattaa antaa elämä Jeesukselle ja katua syntejäsi. Jeesus haluaa pelastaa sinut.


    • Onecoin-materiaalista bongtattua:

      "With the M.A.B., OneLife Network now has the capacity to welcome the merchants into the OneFamily. This product will give an opportunity to networkers to further grow their downline and take advantage of the reward benefits that come from it"

      Tuosta voi jokainen coinisti lukea näiden sovellusten todellisen tarkoitusperän! Mobiilisovelluksen käyttämisestä kaupankäyntiin ei sanota mitään!! Tarkoitus on vain tarjota tunkille mahdollisuus laajentaa verkostoaan ja saada tästä suosittelupalkkioita.

      Missään ei konkreettisesti anneta ohjeita tai ohjata keskustelua sellaiseen suuntaan, jossa onecoinilla voitaisiin tehdä kauppaa ja miten tämä tapahtuisi ja miten onecoin mullistaa kaupankäynnin tarjoamalla tällaiset mahdollisuudet! Eli MIKSI HELKKARISSA KANNATTAISI HYVÄKSYÄ ONECOIN VAIHDON VÄLINEEKSI. Eikös tuota nyt kannattaisi rummuttaa isoon ääneen ja kovaa?!?

      Eikö synkinkin coinisti joudu myöntämään ettei tässä ole koskaan ollutkaan tehdä mitään uutta valuuttaa, vaan ainoastaan luoda verkostoa ja saada sen rakentamisesta rahaa jälkeenpäin liittyneiden sijoituksista? Eli myöntää pyramidipeli.

      Poijjaat!!

      • Jeesusauttaa

        Hei avotampio.. Mikä olikaa nse "pyramidipeli" missä olit mukana?? oletko katkera kun et rikastunut.. ei ne dollarit penkkiä kuluttamalla tule, Ja sitä paitsi voit vapautua katkeruudestasi antamalla sydämessäsi anteeksi.


    • tunktunk

      Hmm...useimmat noista ovat niin pihalla, että eivät ymmärrä. Systeemi tarvitsee uskolliset tunkkinsa....

    • maine.menee

      Kuka firma oikeasti haluaa nimensä yhdistettävän Onecoiniin?

    • Nyt sitten ignatovakin myöntää ettei coinia voi koskaan vaihtaa rahaksi eikä siitä tule tulevaisuuden maksuvaluuttaa.

      Ignatovan visio coinin käytöstä on, että kauppias voisi ottaa esim. 5% hinnasta vastaan coineina (=antaa alennusta). Coineilla kauppias ei tietenkään mitään tee, mutta saapahan asiakkaan ja 5% alennuksen antaminen ei ole iso lovi.

      Vastaava pyramidikoijaus Lyoness on jo kuivahtanut, mutta siinä oli sama idea. Saat cashbackkia sen mukaan paljonko saat koijattua väkeä pyramidiin tai kauppapaikkoja. Se hiipui omaan mahdottomuuteensa, kun kauppiaita ei ole.

      Nykyisten S- ja K-ketjujen omat bonuskortit antavat paljon paremmat cashbackit.

      Coinistit, ei suinkaan teistä tunnu että teitä olisi RASKAASTI KUSETETTU?

      MUAHAHAHAHAHAAAAMUAHAHAHAMUAHAHAHAHAA

      Poijjaat!! Taasen!

      T.Avotampio

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi et halua kaivattusi

      kanssa suhteeseen? Onko jokin syy vaikka rakastat häntä?
      Ikävä
      101
      960
    2. 60
      883
    3. Carunan hinnat

      Yks proffa vauuttaa, ettei Caruna voi noin vain nostaa hintoja koska suomen laki kieltää, toinen proffa sanoo että Carun
      Maailman menoa
      68
      683
    4. Joko uskallat.

      Huomenna nähdään.
      Ikävä
      41
      645
    5. Koetko vielä et

      Olen elämäsi rakkaus?
      Ikävä
      61
      639
    6. Mikä sun kaivatussa on se miksi ihastuit

      ja ikävöit? Eli se jokin asia, mikä aiheutti tunteen, että tuossa on sitä jotain? Meinasitko tehdä asialle jotain vai ka
      Ikävä
      22
      552
    7. Kunnan päätie ja sen lähialueet

      Arvon hyrynsalmelaiset. Tätä palstaa on näin Ukkohallan mökkiläisena ihan viihteellistä lukea. Milloin teitä ahdistaa la
      Hyrynsalmi
      33
      548
    8. Toimittajat ulkomailta saapuivat eilen vaskiviikoille

      Toimittajat lähtivät tutustumaan Lieksan yöelämään ja kultturitarjontaan. Kaikki yllättyivät kuinka aktiivista ja innoka
      Lieksa
      24
      512
    9. Oletko tullut siihen

      Tulokseen ettet saa minua
      Ikävä
      46
      484
    10. Mitä luulet

      Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?
      Ikävä
      37
      478
    Aihe