Uusi Venäjä tulee romahtamaan Neuvostoliiton lailla:
Putin perusti uuden ”rautanyrkin” – lupa ampua mellakoissa varoittamatta kohti - Ulkomaat - Ilta-Sanomat
http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-2000001920032.html
R Y S S Ä T ryhtyvät tappamaan venäläisiä ja siinä sivussa alistamiaan orjakansoja, jotka kaikki tietysti ovan toisinajattelijoita ja tietysti "kansan" = Venäjää hallitsevien R Y S S I E N vihollisia.
EvakkoPojan ennustukset osuvat kohdalleen.
P.S. Vl.Putin on seonnut = pää mennyt sekaisin. Ryhtyyköhän se omiensa tappamisen jälkeen ampumaan ATOMEILLA länsimaihin/NATOA? Syyriassa manöveeri meneillään?
Venäjää hallitsevar R Y S S Ä T ovat pääosin venäläisiä, muttaa mahtuu joukkoon malliksi joku oman kansansa petturi.
Nyt se varmistettiiin (Vl.Putin)
3
92
Vastaukset
- SeAvarakatseinen
.... jatkoa ....
Vieläköhän VELI EERIKKI = Bror-Erik malttaa olla poikakaverinsa kanssa 69- asennossa ensiyönä, kun "velvollisuus" kutsuu?Nyt on oltava tarkkana?
Karjalan palautusta vastustavan Bror-Erikin on jatkossa oltava tarkkana lemmenpuuhissaan, sillä sotahullun Staputlerin perustama uusi Kansalliskaarti Rosgvardia ampuu kaikki homot ilman ennakkovaroitusta. Venäjän väkiluku on voimakkaassa laskussa, joten Staputler ei salli siemenien hukkaanheittämistä. Bror-Erikin kannattaisi siis palata takaisin heteroksi, jos hän aikoo säilyttää Venäjällä henkikultansa.
Verenvuodatus voi alkaa Venäjällä
Sotahullu Staputler on nyt tekemässä sellaisia uudistuksia, jotka tekevät verenvuodatuksen äärimmäisen helpoksi Venäjällä. Pohjois-Korea saa kovasti lisätä tahtia, jottei Venäjä pääse ohitse viattomien kansalaistensa tappamisessa.
Sotahullu Staputler aikoo ilmeisesti panna paremmaksi kuin Stalin 30-luvulla. Staputler ei ehkä ole huomannut sitä, että viina tappaa Venäjällä jo niin paljon nuoria miehiä, ettei Stalinin teloitustulosta voida enää saavuttaakaan, koska Venäjän väestö loppuu ennen sitä. Karjala taidetaan siis saada täysin tyhjänä takaisin hyvinkin pian. Pitää oikein ottaa ryyppy asian kunniaksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its4129046Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1883610- 202053
- 821270
- 271105
- 751090
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta661082Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss791065- 551033
- 66972