Missä muslimit ovat onnellisia
Oi.meitä.poloisia
4<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Noin juuri se todellisuus menee. Hyvä kiartikkeli.
Tottahan tuo on.
Kenen idea oli antaa matujen tulvia esteettä Eurooppaan ja viellä kaiken lisäksi marssia zombilaumoina rajojen yli ihan minne vain haluaa eli parhaimpien lihapatojen ääreen Pohjolaan?
Niinpä:
https://2.bp.blogspot.com/-g2rlfn5HOHc/V8fhI8A6oqI/AAAAAAAApoI/aCcN6k9GjAUUuhn85ZaRne3DyiQl2IVYwCLcB/s1600/merkelklappse.jpg
EU on muutenkin suhteellisen paska liitto ja varsinkin Suomen kannalta, kaikki pimeyden ytimen keskinäiset sopimukset rikotaan Suomelle epäeduliseen suuntaan.
Idioottimaista olla nettomaksajana tällaisessa Brysselivirkoja metsästävien poliitikkojen hiekkalaatikkosonnassa...
Tsombilaumoja he ovat, SE ON päivänselvää-sillä hehän teurastavat kristittyjä, jos suinkin voivat !!!
ja jos joku väittää tätä vihapuheeksi, niin kahtokoon peiliin !
Se niiden vaeltaminen ja huutaminen verkkoaitojen takana toi mieleen sen walking dead sarjan. Niitä olisi vaan pitänyt lahdata sumeilematta.