kannatus ei vaan laske vaan nousee luulisi ottasuomien pullistelevan aamulla kun tämä ilouutinen oli luettavissa,saammeko kolmannen jytkyn kun vaan kansa osaisi äänestää oikein se olisi mahdollista . Ensi vaalit ovat maahanmuuttajavaalit ja Suomalaiset ovat saaneet näistä elintasopakolaisista senvenrran tarpeekseen voi olla ja kuka tietää kaikki on mahdollista.
Mahtaa palstpölhöä vitutttaa ankarasti Persujen
Palstapölhö
968
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Johan se on mölissyt täällä palstalla ihan tarpeeksi ,kai vetää noita mömmöjä kitusiinsa on varmasti kova paikka hhe
Joo. On se kiva kun meidän kannatus on taas kasvussa. Kohta voimme perustaa ne suunnitellut polttouunitkin mamuille.
http://1.bp.blogspot.com/-BPDMh_Sac3M/Uj_pWz6p0JI/AAAAAAAAAPU/g5gwv49SoTs/s1600/Hetero pride Hki jäljiltä natsitteluparodiaa 21.9.2013 Seppo Lehto pic29.JPG
Minkäs palstapölhö sille voi jos on vajakki hehhhh
Mitähän mielenkiintoista palstapölhö taas tänäkin iltana keksiikään?! Ja kyllähän palstapölhö keksii. Kun muuta elämää ei vasuripöhköllä ole kuin tämä palsta
Kannatushan onkin merkillinen asia ja maahanmuuttovaalit varmaan lisää persujen kannatusta, nehän ovat saaneet maahanmuuton ihan uusin mittoihin...
Niin, lupaavatko persut taas kymmenkertaistaa maahanmuuton, jos saavat tuhnunsa?
Niin on taas jälleen kerran yhä edelleen niin kuin aina ennenkin palstapölhön yö vierähtänyt palstalla hehhh
Ajatteleeko tämä pösilö muuta kuin Persuja johan tälle on naurettu kymmenisen vuotta ja hullumaksi tulee päiväpäivältä ,ennen naureskeltiin että on palstalla tämä Persuvihaaja roikuu aamusta iltaan,on ottanut nyt vielä yötkin käyttöön ja nyt tehdään kolmivuorotyötä vuoden jokaisena päivänä hhhe.
James Hirvisaari blog
Minulle suorastaan parasta mitä politiikassa on tapahtunut on ollut joutuminen pois persuista ja oman eduskuntaryhmän perustaminen. Se jos mikä kasvatti miestä. En hitollakaan haluaisi enää identifioitua persuihin.
Persujen maahanmuuttokriittisten joukkojen olisi syytä nyt välittömästi erota persuista ja muodostaa ihan oma poppoo. Ei tarvitsisi aloittaa tyhjästä, ja ensi eduskuntavaaleihin on hyvää aikaa saada oma puolue pystyyn.
Puheenjohtajavaihto ei auta mitään, sillä kenttä on lähes täysin Timo Soinin persunnuolijoiden ja SMP-jäärien ja junttien hallinnassa.
Mikään uusi pienpuolue ei onnistu tällä aikataululla saamaan riittävää uskottavuutta ja kannatusta.
Soinin olisi hyvä saada mitä ansaitsee: Soini ryssi hienon kansanliikkeen, nähköön hän myös oman siitoksensa tuhon.
Fiksut nuivat persut, teitä on paljon – kieltäytykää tekohengittämästä Soinia. Lopettakaa likaisen teatterin tukeminen. Älkää pelätkö rasistileimoja.
Juuri nyt on aika toimia. Aloitatte irtoamalla persujen eduskuntaryhmästä ja eroamalla puolueesta. Se rohkaisee varmasti suurta joukkoa muita mm-kriittisiä toimijoita. Pyydätte Jari Leinon johtoon. Saatte kansan tuen ja kunnioituksen.
Teette sen oman maanne ja kansanne tulevaisuuden takia.