Minne on wahlroos kadonnut?

Kun käy kattomassa seuraavia onecoin eventtejä, niin pistää silmään mihin meidän Kari on hävinnyt?

https://www.onelifeevents.eu/en/events

Karia ei enää mainita missään eventissä. Ja kyseessä on sentään OneCoin Ambassador.

Olisiko Kari tyhjentänyt tilinsä ja nostanut kytkintä? Ja suunnannut kohti vehreämpiä metsästysmaita verkostomarkkinoinnin saralla? Tältä alueeltahan Karilla on lyömätön kokemus ja kompetenssi

6

135

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Greenwood

      Vieläkö Suomessa järjestetään herätyskokouksia,vai onko viimeisetkin peräkammarin pellet jo nyhdetty kuiviin? Ainakin täältä palstoilta ovat tunkit hävinneet. Ehkä seurasivat tohtorinsa ja suuren johtajansa esimerkkiä ja astuivat sivuun. Taloussanomien seuraava suuri otsikko: OC-vauva kaatoi maailman suurimman finanssialan yrityksen.

    • ternitmuistetaan

      Jos Wahlroos on jo tehtävänsä tehnyt ja saanut houkuteltua riittävästi porukkaa mukaan. Onkohan Wahlroos ollut mukana kuukausipalkalla ja nyt homma on valmis?

    • Rujathousuissa

      "Ehkä seurasivat tohtorinsa ja suuren johtajansa esimerkkiä ja astuivat sivuun."

      Tämä Greenwood onkin nöösipoika näissä asioissa. Eihän Suuri Johtaja" mihinkään sivuun ole astunut, vaan häntä on astuttu. Onhan hän nyt tukevasti raskaana.

      Voi olla, että tunkkejakin on astuttu, mutta tuskinpa he nyt suuremmin joukoin raskaaksi ovat tulleet - aikuiset miehet.

    • Tyhmä-Tyhmempi-Tunkki

      Kari painaa tällä hetkellä vuorotellen 20 vuotta nuorempaa vaimoaan ja Lambon kaasupoljinta.

      Ja kaiken tämän rahoittivat tunkit! Onnea!

    • Buahahaahaahaah

      Hmmm...tuli pelottava ajatus mieleen - jospa Kari onkin Rujan lapsen isä, minkämoinen VM-specialisti lapsesta tulleekaan...????? HUI!

      • Walruus

        Kun rutjakkeen äpärä avaa suunsa on vastuu kuuntelialla.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko valmis? Meidän tarinaan

      Rakastan sinua ❤️
      Ikävä
      90
      1937
    2. Jumankauta sä olet hyvännäköinen

      Ihan mun miehen näköinen 😍
      Ikävä
      58
      1093
    3. Nainen, huomasitko kun muutin sinua?

      Niin lyhyessä ajassa niin paljon. Mutta jotain muuttui minussakin. :/
      Ikävä
      97
      1055
    4. Misä tulipalo?

      Mikä palaa Haapavedellä?
      Haapavesi
      9
      985
    5. Poliisi losautti puukkohemmon hengiltä

      Mitäs läks, heilumaan puukon kanssa eikä totellut käskytystä. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011361763.html
      Maailman menoa
      204
      979
    6. Tämä kesä ei ollut vielä meidän

      Olisihan se ihana viettää kesäiltoja kanssasi ulkona. Ei kai ollut vielä oikea aika. Ehkä kohtaamme vielä sattumalta jos
      Ikävä
      64
      931
    7. IS Viikonloppu 12.-13.7.2025

      Viikonlopun ratoksi Skyttä ja Kärkkäinen ovat taiteilleet 3.0 arvoisen ristisanatehtävän ratkottavaksi. Kenenkään ratko
      Sanaristikot
      56
      909
    8. Mitä jos vaan tapaisit sen jota mietit

      Jos se yksi henkilö on sinun mielessäsi niin entäs jos vaan menisit tapaamaan sitä, heti, samantien, miettimättä mitään.
      Ikävä
      86
      840
    9. Sofiaa ei kelpuutettu Martinan kaveriporukkaan

      Ibizalla lomailee Martinan kanssa ihan muut naiset.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      175
      838
    10. Teet tämän niin

      Helpoksi, mutta silti niin vaikeaksi. Vihaan omaa saamattomuuttani, vaikka kaikki olisi saatavilla. 🩷🌸
      Ikävä
      41
      780
    Aihe