Merkelin vieraat on järjestämässä

ilotulitusta rajat kannattaa ehdottomasti pitää auki!

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-2000001925989.html
2<50
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Siinä se on hyvä esimerkki mihin naisen tunteella johtama Saksa, on joutunut.
Että silleen.

1Äänestä

Syyrian pakolainen?

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


lkjkölk kirjoitti:

ilotulitusta rajat kannattaa ehdottomasti pitää auki!

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-2000001925989.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu