Poikaystäväni osti minulle joululahjaksi nännikorun, jonka aika vastentahtoisesti annoin sitten tatuoijan laittaa minulle vasempaan nänniin. Poikaystäväni katseli toimitusta todella kiihottuneena ja hänen kämpällään minun oli pakko runkata hänet sille korulle. Tämän jälkeen hän on halunnut tehdä kaikenlaista muutakin rinnoilleni kuten kesällä partaterällä nimikirjaimensa toisen nännin lähelle niin että se näkyy rintaliivin kupin vieressä vieläkin. Imukupeilla ja nipistimilläkin on leikitty. Nyt hän haluaisi kokeilla rintojen sitomista ja kevyttä piiskausta niihin ja on ehdottanut neulaleikkiäkin. Kiinnostaisi kyllä hiukan kokeilla vähän kaikkea, mutta pelkään että leikki voi mennä liian pitkälle enkä halua pilata rintojani. Onko jollakin kokemuksia?
Miten pitkälle voi mennä rintojen käsittelyssä?
10
251
Vastaukset
Kysymykseesi on mahdoton antaa mitään kaiken kattavaa vastausta, kaikki riippuu siitä kuinka asia toteutetaan. Viiltelyyn en lähtisi, jollet ole valmis mahdollisia arpia kantamaan. Se kuinka helposti arpia muodostuu vaihtelee henkilöstä toiseen. Rintojen sitomisessa avainasemassa on se kuinka rajuksi leikit yltyvät. Rajummissa leikeissä saattaa esim. rinnan tukikudos venyä, joka sitten aikaa myöten aiheuttaa rintojen roikkumista.
Eli haitat ja hyödyt puntariin, eiköhän se joku välimaasto huvin ja mahdollisten seurausten väliltä löydy.- Masikisti20v
Mun tissit on viillelty tosi hyvin, arpia joka paikassa. Sit kans on tupakalla poltettu ja vittu et tuntu mageelta. Vuosi sitten hankin kans pari tatzkaa niihin ja nänneissä on todella paksut renkaat. Kadulla olen kävelly niin, että tissit on sidottu kireelle tötterölle.
- ViiltäjäJack
Millai sun tissejä on viillelty ja millä se on tehty? Ootko ollu ihan vapaaehtonen vai onko pakotettu? Itse tykkään viillellä tyttöystävien tisseihin nimikirjaimiani tai jotain, mutten siis mitenkään hirven rajusti. Muutama on suostunu kun tupaa tekee niin ettei näy rintsikoista. Yhden kerran piti kyl sitoo kädet, vaikka se oli aluks ite ihan innoissaan.
- ljlbfdb
Neulat pitää laittaa ihon pintaan ja on muistettava hygienia tulehdus riskin vuoksi.
Mulla on peppuun työnnetty kaikenlaista. Se tuntuu tosi oudolta. Mut joitakin se kiihoittaa ihan hirveesti.
- kaisa30
Kyllähän kaikkee tota voi tehdä. Riippuu sitä paljonko nautit kivusta. Ei mua haittaa vaikka rinnoissa on vähän arpia. Tupakan jäljet paranee yleensä alle parin kuukauden, sikaarista voi jäädä vähän pysyvämpi jälki. Sitominen pakkaa veren rintoihin, mutta parin tunnin jälkeen ne tuntuu taas ihan normaalilta. Eikä nännien nipistely tai pistely tai polttelu tai viiltely tunnu sen kummemmalta kuin muuallakaan iholla.
- ViiltäjäJack
Haluisitko että sidon tissis ja ihan vähän kosketan tupakalla nännejä? Ja pienet nimikirjaimet partaterällä ihan nännien viereen?
- TissitMuusiks
Siis kaikkeehan voi tehä!!! Yhdenkin kimman kanssa innostuttiin potkimaan aika rajusti niin että se osu mua pari kertaa muniin ja mä sitä haaroihin ja pari kertaa aika makeesti tisseihin niin että varmasti sattu. Ja monenkin kimman nänninpäitä on poltettu tupakalla. Jotkut jää siihen ihan koukkuun samoin kuin kevyeen tissien viiltelyyn. Jos on isot tissit ei pidä viiltä vaakasuoraan nännin yläpuolelle kovin syvään kun se haava ei meinaa mennä umpeen. Kantsii kumminkin kokeilla. Vaik ensin jollain narunpätkällä tissien piiskausta.
- lyyserit
vittukun kesyä... voihan niitä vaikka leikata polttopillillä tai moottorisahalla perkele
- kaisa30
Ei kannata hikeentyä! Jotkut pitävät kipukokemuksista ja/tai niillä uhkailusta. Rajansa tietysti kaikella!!! Osaava viiltely ja savukkeella leikkiminen saattaa olla hyvinkin kiihottavaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24045281Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011223Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy17610821Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369691Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858498Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236501Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok02850Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282202- 321485
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261470