USANATO härkkii Venäjää ja ruokkii maailmanlaajuista ryssänvihaa. Jos Venäjä ei provosoidu tullaan näkemään lavastettuja tapahtumia, jotta saadaan syy hyökätä Venäjää vastaan. Tämä tulee tapahtumaan vuoden 2017 aikana. Eli kannattaa varautua siihen, että Venäjän vastaisku on brutaali. Venäjän ydinase-arsenaali on todennäköisesti ilmoitettua, sopimuksia, huomattavasti suurempi. Löytyy myös Tsar Bomban tasoista jytkyä. Eli jos nyt kiirehditään NATOon, niin jokainen tietää, mitä se merkitsee Suomelle. Tämä pieni maapläntti on vartissa tuhkana. Puolueettomana saadaan jokunen päivä, kuukausi tai vuosi pari enemmän elinaikaa. Eurooppa hajoaa tuhkana ilmaan, kun Venäjä laukaisee ohjukset kohti USANATOa ja sen jäsenmaita.
"Mainilan laukauksia" tiedossa vuonna 2017?
varmatieto
862
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Juuri näin se menee.Päättäjiä ei kiinnosta suomen kohtalo.Viimeksi tuli turpaan natsien kanssa,nyt Nato/USAN kanssa.
Jonkun tahon Suomessa pitäisi nähdä jo tilanne, että Sauli Niinistö ei hallitse hommiaan vaan hänet pitäisi repäistä turvaan tästä Mainila-kierteestä.
Vain aina asiallinen Trump voi pelastaa maailman.
ilman muuta maailman pelastus. Niihin pystyvät tiltu ja Trump.
Ihan tosissaan hirvittää nykytilanne, Venäjää provosoidaan ja Putinin hallintoa yritetään kaataa....syy pieleen mennyt Ukrainan provokaatio jenkeiltä ja nyt Syyrian suunnitelmat Putin näyttää tekevän tyhjäksi....tästä näyte oli ohjustoimitus Syyriaan....todennäköisesti Israelin koneita ja iskuja vastaan?
Meren takainen Lusifer hallitsee ns. Länsi Euroopan hallintoja....onhan se selvästi nähtävissä...ja se voima ei välitä ihmishengistä pätkääkään.....sekin on nähty.
Natoon
Suomifobian levitys vauhdissa !
Venäjä ITSE on maailmanrauhan pahin uhka!