Härmän naistentanssit?

Vhrms

Millaset keimit? Minkä ikäisiä leidejä?
Mitenkäs ko. leidit suhtutuu viriiliin halukkaaseen herrasmieheen?
Onko aviomiehet mustiksia?

16

426

    Vastaukset 16

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vaitiole

      Sun viriilit ja halut on vuohenperseessä.

    • Vhrms

      Löytyi eka mustis! Mut ei se silti estä leidejä harrastamasta. :-)

    • MustaRudolf

      Leidit siälä on ihania ja iältään ihan sopivia. Siitä saamisesta sen verran, että kaikki saa, kaikilta saa mutta kaikki ei saa kaikilta.

    • 34567876789

      onkohan kyseessä ihan viriili tanssimies vaiko joku ns#tangojaska joka tulee paikalle liikaa suaveeta tukassa,kalapuikkoviiksissä,silkkipaita napaan asti auki..tietenkin feikki ketju,rantarolex...tanssien välissä tarinaa löytyy ulkomaan komennuskohteista(rusketus purkista)..näitä on nähty...itsevarmuus 100% lompakosta löytyy vähintään 10 kumia mutta rahaa tuskin ollenkaan ja kopio amex joka ei toimi on sitten ihme...

    • 15151515

      Taitaa aloottaja olla susthin ripiltä päässy oli kiriootus kiäli sellaasta

    • Vhrms

      Sorry 15151515, en osaa kirjoittaa tuota mummu/pappa-murretta, sen verran kauempana olen lähes koko elämäni viettänyt. Mutta sehän ei tosileidejä haittaa, murretta tai jotain muuta erilaista puhetyyliä osaa arvostaa kun käy vähän edempänä kuin mitä oman navan ympärillä pystyy kiertämään. Tuttua tämä ajattelutapa: "mamut vieraspaikkakuntalaiset ja muut vastaavat vie meidän naiset ja vaimot" - ja kyllähän me viedäänkin kun paikallisetkin naiset haluaa sentään jotakin nautintoja körmymiesten sijaan.

      • voiraukkaahahhahhahha

        Piti tulla sitten sieltä edempää pois,ei tainnut olla sinulla siellä vientiä. Ei ole pelkoa sinä et keltään naista vie kyllä tuollaiset tyhjähousut tunnetaan.


    • No.tyypillinen kierrätys keskus.Kyllä oon käteni iltoisin ristinny kun ikä armahti,eikä tarvitse enää kisata karkelois.

    • käytyon

      juu saa sieltä jos pikkusen kuluneepi alusta kelpaa

    • olavikuopijon

      ei muuta kun punaset spiidot jalkaan ja altaaseen vaikuttammaan enssin...sihten liian tiukkat houssut jallasa pyörrähtämmään lattialle solaari rusketuksessa niin kyllä pohjammaan tyttö lmpennee

      • 5897520

        Niin mitä ????????????


      • kovanakunkankila

        Viimeksi ei ollu itellä ollu edes speedoja,kun munasillaan altaalla istuskelin ja vetelin viinirypäleitä naamariin.


    • rouvajärvi

      vieläkö härmän moppi vie naisia huoneeseen ja varastaa korut.

    • 66558888996

      Mikkä helevetin keimit ja mikkä helevetin leidit oikeeta naisia siälä on ja tanssit ikä keimiä ainakaan ravintolas

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      336
      2653
    2. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      176
      1915
    3. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      34
      1692
    4. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      279
      1537
    5. Oot sä aika nuorekas...

      Vaikka oot niin vanha!
      Ikävä
      53
      1055
    6. Rasismi ahdistaa.

      Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa
      Sinkut
      269
      892
    7. Martina ja Muhis

      Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤
      Kotimaiset julkkisjuorut
      247
      773
    8. Näin sut.

      olitpas vanhentuneen näköinen. 😆 mieheltä naiselle
      Ikävä
      58
      656
    9. Oot pelkkä naurun aihe

      🤣🤣🤣🤣🤣 m-n
      Ikävä
      40
      565
    10. Olenkohan tunteideni kanssa yksin?

      Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell
      Ikävä
      46
      551
    Aihe