Vihreät ja Vasemmisto hyvä esimerkki mamutuksesta.
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2016101222453500_ul.shtml
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2016101222453500_ul.shtml
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Mamutus todellakin on naisjohtoista ja tuloksena maamme tuho, ellei peliä vihelletä pian poikki.
Islamin on erittäin vakava ja yleensä parantumaton mielisairaus. Suvakit ovat tietämättään taudinkantajia.
Olihan tuo meidänkin tähän asti huonoin presidenttimme nainen. Onneksi vaan meillä ei ole presidentillä enää paljoa valtaa, joten punamummo ei pystynyt tekemään tuhojaan paljoa enempää kuin maaminojen kieltäminen ja demlakavereiden nimittely virkoihin.
USA:ssa presidentillä on todellistakin valtaa ja tämä Hillary on jo ollut mukana aloittamassa Libyan ja Syyriankin sotia. Zhirinovski voi olla vaihteeksi ihan oikeassa.
Ei Hilarysta tule presidenttiä.
Naisetovat hirveä uhka vallassa. Vihreät ovat saanee paljon tuhoa aikaan Suomessa. Vihreillä on ollut usein nainen johdossa ja Villeäkin hame pukisi oikein hyvin. Sellaisia ovat jutut.
Saksan Merkel on koko Euroopan tuhoaja. Kun on vielä papin lapseton tytär sekä entinen kommunisti on täystuho varma.
Toivottavasti saksalaiset ymmärtävät ajoissa pudottaa tuholaisen vallasta. Tavalla tai toisella olisi hänestä päästävä eroon.
Valitettavasti saksalaiset eivät päässeet eroon Hitleristäkään ajoissa.
Toivottavasti Trump voittaa mummelin Amerikassa.
Venäjällä osataan ajatella asioista.
"Valitettavasti saksalaiset eivät päässeet eroon Hitleristäkään ajoissa."
Valitettavasti Hitler joutui lähtemään kesken kaiken. Kuuntele, mitä juutalaisnainen sanoo videon alussa:
https://www.youtube.com/watch?v=bOgkGzMdieI
Saksaa ei pelasta enää mikään, vaikka tuholainen pudotettaisiinkin vallasta. Maassa on niin paljon muslimeja, että ne valtaavat sen pelkästään lisääntymällä.
Matut hoidetaan aseilla. Mitään vihapuhetta ei tarvita kun sota tulee.
Halonen paras esimerkki. Helvetin kusipää ja mitä sai aikaan...voi helvetti!
Venäjä suurvalta jota kunnioitetaan, ei yhtään naista politiikan huipulla.