Mistä näitä ääliöitä löytyy?
Silmalasit päähän toimitukseenkin, nauratti kun mainos oli, että "kokeushyppääjän kuuma kosketus" ei juma... "ensisuudelman vaikutusta testaa pitkä, komea ja urheilullinen27-vuotias espoolaismies."
Tyyppi oli amisviiksinen perseestä puristeleva tavis...
Kiss bang love Suomi
6
340
Vastaukset
- PuhdasPena
Ei h..vetti, miten rumia tatuoituja ihmisiä ohjelmassa!
Eivätkö he tosiaan ymmärrä, että tatskat ovat ihan kauhean näköisiä. - Vihaanmyöstatuointeja
Eilinen rumpali oli huvittava tapaus, ilmeisesti jossakin kaupungissa voi olla naistenmies; oli myös kovin halukas opettamaan kaikkia Suomen miehiä ja tosiaankin kaikilla nailla taisi olla tatuoinnit.
- onko.mainetta.ollutkaan
Oksettavin ohjelma tällä hetkellä. Huorat ja idiootit nolaavat itsensä vapaaehtoisesti ja pilaavat maineensa.
- Tittytainmenttia
Mistä löytyy ääliöitä jotka tekevät tuollaisia ohjelmia ja mistä löytyy ääliöitä jotka ostavat niitä kanavilleen, mistä löytyy ääliöitä jotka katselevat tuollaista s.ontaa. Ällötti jo pelkät mainokset ko. ohjelmasta.
Vanha sanonta noille. Ime varovasti, sillä toisessa päässä on p.askaa.
Kansaa tyhemennetään töllön voimin oikein urakalla. Sitä sanotaan mediastrategiaksi.
>Tittytainment/ tissiviihde
"Tittytainment" on nykyversio leivästä ja sirkushuveista. Saksalaisteos Globaliseringsfällan ennustaa, että 80% ihmisistä tulee vajoamaan "tissiviihteen" maailmaan. Uppsalan sairaalan professori Håkan Erikson kirjoittaa, kuinka joka neljäs ruotsalainen tulee osoittautumaan liian tyhmäksi tähän maailmaan, koska heidän lahjoillaan ei kilpailla entistä vähemmistä ja vaativimmista työpaikoista.
"Makuamme ja mieltymyksiämme muokataan niin että olemme tulevaisuudessa arvostelukyvyttömiä ja mentaalisesti samanikäistä."
Tissiviihde (tittytainment) on globaali mediastrategia, jolla rikkauksien ja vallan ulkopuolelle jäävä tavallinen väestö oloutetaan rauhalliseksi sillä aikaa kun se 20 prosenttia johtaa maailmaa."
http://keskustelu.suomi24.fi/node/8548648 - watsi
Kaupallisen kanavan tarjoamaa laatuohjelmaa. Olkaa hyvä.
- Formaattikatsoja
Seuraavaksi sitten ohjelma, jossa ensitapaaminen tapahtuu niin että laitetaan side silmille ja tökätään molo reikään.....katsotaan miltä se tuntuu, onko värkit ns. yhteensopivat. Nimi olisi tietysti FUCK BANG LOVE.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla
”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset26717512Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään
Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"18712444Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El736202MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny295078Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta
Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään735011Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.534158Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja503742Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi
Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta1003692NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun623276Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?
PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html1463149