Mikäköhän d:tä vaivaa kun silloin kun pete paljasti tälle että antoi rossille oikein isän kädestä niin dinglen emäntä sai kunnon paniikkihäiriöt ja raivopäisenä heitti peten kadulle,ja nyt ku rossilainen sano debukalle että meinas tappaa peten ni debbie oli niinku se olis ollu pikku juttu,"ei haittaa vaikka ensin löit broidias baseball mailalla lärviin ja sit roikotit sitä sillan kaiteen yli narujen varassa ihan vaa pikkunen asia saat kaiken anteeksi kuuma geelitukkani lähetään nussiin".voi vitun debbie.miks se veti petelle kilarit ja ross sai kaiken anteeks,miksi??!
debbie on ihme tyyppi
åkerlundinzak
2
88
Vastaukset
- Fanfani
Juuri niin, yksinkertaista. Koska Ross on kuumempi kuin Pete ja D tuntee häneen vastustamatonta vetoa.
- Weika
Aivan onnettomaks menny Debbieä esittävän näyttelijättären näytteleminen, ei mitään fiilistä. Kai hän haluu pois koko sarjasta pennun myötä. Parempi kyllä olisikin. Tiedän, et hän on olevinaan C o o l, mut tuo on h u o n o a n ä y t t e l e m i s t ä. Tuohonko muka veljekset rakastuivat? Ei kyllä uskoisi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 975440
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai794753Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1384709Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3672134- 1001836
- 991647
- 2571527
- 3601251
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.581074- 2001031