kun matut valtasivat hallin ja kantasuomalaiset eivät käy uimassa,hygeniataso on niin huono että uimista tuli mahdotonta kertovat paikalliset.
Imatralla annetaan ilmaislipuja uimahalliin
Enihmetteleyhtään
1861
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Taitaa olla sellainen lieteallas,itse en menisi sinne uimaan vaikka maksettaisiin.
Matut pilasivat hyvän uimahallin,näinhän on käynyt usemammaskin uimahallissa,tässä nähdään ei kotouttaminen onnistu.
Yksi kirjoitustaidoton persu on päässyt eksymään pariin kertaan Viipurin uuteen vedenpuhdistamoon ja päässä hurisee sen mukaisesti. Sotkee sitten palstan rauhallista elämää.
Paskovat altaat ei niiden paskapallejen seassa oli mukava uida.
Pitäköön kylpylänsä... en mene sellaiseen paikkaan.. matut tiirailee ja vahtaa naisia...
Sianpää pitää tuoda altaan reunalle,muuten niitä paskaperseitä ei saada häipymään.
Hyvä ehdotus,mutta elävä sika altaaseen uin mielleni sen kanssa mutta en muslimin kanssa.
HHe en ole sian nähnyt uivan,mutta olen sillä ratsastanut kun niitä meillä oli niitä lapsuudessa ,
Ovatpa nämä Viipurin venäläiset katkeria.
Putin ei ole maksannut trollaamisesta ja räkälässä piikki on kiini.Tulee siitä perussontiainen äkäiseksi..
Näin mamut valtaa Suomen!
On hyvin tärkeää, että saamme maahanmuutajia Suomeen.
Kuten varmaan itsekkin huomaat on tämän kirjoitussarjan taso sitä luokkaa, että tätä ei tehdä muualla kuin älylataamossa.
Suomi tarvitsee työntekijöitä, kun omilla sisäsiittoisilla viiraa latvassa ja heille ei voi työtä antaa.
Vieläkun oppisit kirjoittamaan,eiköne sinulle sitä opettaneet lataamossa kuten näytät tuntevanlaitoksen ja sen tavat.
Niin valtaavat kantasuomalainen väistykööt.
Aikoinaan oli että mustille ja valkoisille oli omat bussit jne se oli hyvä käytäntö miksi siitä luovuttiin.
Kukas tää imatralaisen uimahallin ilmaislipoja on noin henkilönä ? Mitä kaikkea saa, jos vähän maksaa ?
Ilmeisesti rintojen puristelua tirkistelyä yms kyllä matut osaavat nämä hommat.
Missä matu siellä ongelma.