Olen näkijä, olethan siellä sinä

etkö olekin? Huomaan että olet, eikö niin?
1095
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kuka😂

Äänestä

jaah, kirjoitan tietokoneella esseitä ja surffaan internetissä, koska koneessa on Windows. haittako, jos palstaa luen vasemmalla silmällä?

Äänestä

Olenhan minä. Olen kokija.

Äänestä

Ässää etsit.

Äänestä

En valitettavasti ole.

Äänestä

Joo, olen, mutta näetkö, mitä teen samalla? :)

Äänestä

Ulkoilutat lapsiasi.

Äänestä
  • Ei :D

    Äänestä

  • Kirjoita molemmilla käsillä. Taitaa kuulua teineille tuo.;)

    Äänestä

Siellä se on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eiköniin kirjoitti:

etkö olekin? Huomaan että olet, eikö niin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu