Verhot auki hotellissa

Verhotauki

Olin just Vaasan keskustassa hotellissa työmatkalla. Mieleeni pälähti yhtä äkkiä illalla, että kukaan ei tunne mua , joten voin antaa olla verhot auki ja antaa kaiken näkyä ulos.
Riisuin vähitellen vaatteet ja hiplasin itseäni. Näpelöin nännejäni ja sujautin sormet pikkareihin. Laitoin rasvaa nänneihin ja venyttelin niitä ikkunan edessä vähän niin kuin muka vahingossa.
En tiedä näkikö tai katseliko kukaan lähitaloissa, mutta sama se. Itselle tuli sairaan kiimanen fiilis kun tyydyttelin itseäni verhot avoimina. Kaikkinaiset muotovaahtopullot ja muut sopivat beautibox kamppeet kävivät pillussani kun ei ollut leluja mukana.
Kaksi ihanaa iltaa ihan yksin tuhmissa puuhissa. Lisämausteita katselin netistä....lesboilua , itsetyydytysvideoita, miesten runkkausvideoita jne. Kyllä nainenkin voi seota kiimasta ihan pystyyn.

14

1000

12Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Todella hieno juttu!

    • kuusysikuus

      tottakai nainen on itseasiassa kiimaisempi kuin mies ja olisi todella hemaisevaa päästä kaveriksi noihin sessioihin

    • oksennan

      hyi saatana, joku vanha rasvainen hiiva-vittuinen rekkalesbo taas yrittää

    • rennosti.m

      Seuraavan kerran riisu pikkarit pois. Miehille on äärettömän tärkeätä, että vittu näkyy hyvin. Suutelen suloista vittuasi.

    • oletkos vielä Vaasassa pitkään voisin tulla katselemaan ja vaikka jotakin muutakin

    • Muutenkyllä

      Siinä on vaan se riski näin älykänny aikana, että joku kuvaa nettiin.
      Siinä ei sit auta kuinka kaukana olet kotoa.

    • Hotellissaseurannut

      Se on ihan normaalia Vaasassa, siellähän opiskelijatkin juoksentelee alasti torilla välillä ;)) Lieneekö jokin riitti uusille...

    • Voi kun pääsis näkemään, kun joku vieras nainen tyydyttää itseään.

    • Kaunista

    • eteläpohojanmaa

      Justii oikea meininki. Juuri näin pitää toimia!!

    • Miesfiboissa

      Itse pitäisin siitä että joku nainen aloittelee touhuja, tavarat voivat olla jo osin esillä ja jossain kohtaa sessiota muistaa että hups, verhot jäi auki ja käy laittamassa ne puolipukeissa itsetietoisesti ja yksityisyyttään kunnioittaen kiinni. Sen jälkeen olisi parasta kun tietää että siellä verhojen takana on touhut käynnissä ja mahdollisesti varjoista tai verhojen raosta näkee jotain mutta ei kuitenkaan sitä kaikista tärkeintä osaa. Kielletty hedelmä ja oma mielikuvitus/tirkistelynhalu voisivat olla paljon parempi kuin kaiken näkeminen. :)

    • minäolenyksi

      En ole kiinnostunut femakko sotanorsuista. Suomessa ei juuri muuta olekaan tarjolla, jos ei nyt satu joku ulkomaalainen olemassa käymässä.

    • hesanhotelli

      Miehet esittelee usein itseään hotellien ikkunoissa, joskus nähnyt kun runkkaavat aamuisin.
      Naisena ihan mukava katsella miesten touhuja.

    • aah111

      ai sinäkö se olitkin,katsoin että kuka tuo pikkurintainen nainen on

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin kun katsoit salaa ja

      Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku
      Ikävä
      65
      5420
    2. Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."

      No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      84
      2727
    3. Kuvaa yhdellä sanalla meidän välejä tällä hetkellä

      Vastaa kuin vastaisit Hänelle.
      Ikävä
      274
      2531
    4. Katu täyttyy...

      Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt
      Ikävä
      36
      2409
    5. Korjaa toki jos...

      Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä
      Ikävä
      19
      1884
    6. Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"

      Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm
      Maailman menoa
      233
      1593
    7. Taas joku junan alle

      Piltolan tasoristeyksessä: https://www.tilannehuone.fi/ Uutinen Iltalehdessä, Iltasanomissa, MTV:llä, Ylellä jne. Jossai
      Loimaa
      56
      1201
    8. Harmittaa...Lampsiinjoen sillat

      Tulva vei toisen ja toinenkin hajosi. Mielellään korjaisin molemmat, mutta ei ole resursseja siihen hommaan. Ikää jo 72v
      Imatra
      13
      1123
    9. Jalat alta

      Multa kun veit 😎 👘 🦵🦵🤏
      Ikävä
      88
      1105
    10. Joko luovutat

      Mun suhteen?
      Ikävä
      90
      1096
    Aihe