Mistä Paleface tiesi klovneista etukäteen?

Paleface lauloi klovneista ja "sirkuspellearmeijasta" jo kuukausia sitten. Nyt klovnit säikyttelevät ihmisiä Suomessa.

Paleface - Emme suostu pelkäämään
https://www.youtube.com/watch?v=-0lht7PZLac
22110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Paleface on päättänyt profiloitua poliittisen propagandan sätkynukeksi.

Äänestä
  • Mutta laulun käsikirjoittanut tiesi jo etukäteen että klovnit tulevat pelottelemaan ihmisiä?

    Äänestä

  • pellejen kuninkas joka organisoi kaiken

    Äänestä

Anarkistit asialla, siitä e iole epäilystäkään.

Äänestä

eikös poliisi joutas kuuntelemaan selitystä jos tiesi organisoidun pellearmeijan hyökkäävän kimppuun etukäteen?
eikös tuo ole jo selvä juttu?

Äänestä

Paleface on munannut itsensä täydellisesti.

Äänestä
  • Samaa mieltä.

    Äänestä

Kalpianaama

Äänestä

Makwan Amirkhani ei pelkää pellejä
Pelleillä on syytä pelätä Makwan Amirkhania.

20.10.2016 08:01, 3117 lukukertaa

screenshot-www-facebook-com-2016-10-20-00-07-55

Kuvakaappaus Makwan Amirkhanin Facebook-päivityksestä.



Lähde: facebook.com

Katso myös:

T3/MV
toimitus3mv@gmailcom
http://mvlehti.net/2016/10/20/makwan-amirkhani-ei-pelkaa-pelleja/

Äänestä

Katso mahtava video Trumpista joka jää historiaan – suvakkien lähtölaskenta alkanut….
Joku on tehnyt loistavan koosteen Trumpin viime viikon Floridan puheesta, mikä oli kuin itsensä Hitlerin kynästä.

20.10.2016 06:17, 3372 lukukertaa
Tässä syy miksi lännen mediassa joka päivä jauhetaan jotakin pas?aa Trumpista.

Valmistautukaa Trumpin voittoon!

Se on suvakkien lähtölaskenta alkanut nyt…

Mikäli Trump ei voita – kolmas maailmansota on varma!

-Ilja J/MV

http://mvlehti.net/2016/10/20/katso-mahtava-video-trumpista-joka-jaa-historiaan-suvakkien-lahtolaskenta-alkanut/

Äänestä
  • Miten Trump liittyy Palefaceen?

    Äänestä

Siksi, että alunperin koko tappajapelle.-ilmiö on peräisin Stephen Kingin kirjasta "It." Myöhemmin saman tyyppinen ilmiö on nähty vaikak kuinka monessa 1970-1990-lukujen kauhuleffassa, joista se sitten on levinnyt kadulle. Palefacen ei ole kuin tarvinnut nähdä muutama kauhuelokuva ja lukea Stephen Kingiä. Te isänmaalliset öyhöttäjät ette tunnetusti kirjallisuutta lue, joten teillä ei ole sivistystä tietää, että murhaava pelle oli alunperin Stephen Kingin kauhukirjassa. Minäpä luen ja olen lukenut kirjoja enemmän kuin monessa kirjastossa niitä edes on.

Äänestä
  • Se pelle oli hämähäkki

    Äänestä

  • Stephen Kingin kauhukirjat ja sivistys, heheheh. Mitähän muuta on luettu, Tex Willeriä?

    Joo, uskotaan. Olet varmaan lukenut enemmän pehmeäkantisia pokkareita kuin mitä monella Ärrällä edes on.

    Äänestä

Samalla lailla voisi kysyä: mistä Suomi tiesi pakolaistulvasta etukäteen?

Varautumissuunnitelma tehtiin muistaakseni vuonna 2013.

Äänestä
  • Lue frankfurtin koulukunnan tavoitteista niin tiedät enemmän?

    Äänestä

Analkistit!

Äänestä

Paleface on Jokeri?

Äänestä

Paleface ja sen pellet pitäisi kaikki pidättää. Miksi suvakit edes fanittaa noita loldierseja? Nehän hyökkäilee lapsienkin kimppuun.

Äänestä
  • Mikseivät viranomaiset saa palefacen pelleporukkaa kuriin?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuka.organisoi kirjoitti:

Paleface lauloi klovneista ja "sirkuspellearmeijasta" jo kuukausia sitten. Nyt klovnit säikyttelevät ihmisiä Suomessa.

Paleface - Emme suostu pelkäämään
https://www.youtube.com/watch?v=-0lht7PZLac

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu