Mikä se on? Mikä on halvin tapa tehdä itsari?
Mikä on halvin tapa tehdä itsari?
ugghgg
1673
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Luulis olevan päivänselvää, että halvinta on näännyttää itsensä nälkään. Kustannus tasan 0 euroa.
Unohdat hautuukustannukset. Jos ruumista ei löydy, välttyykö niiltä? Luin jostain miehestä joka syötti itsensä krokotiileille. Olisiko se halvin tapa?
Hei voisiteko te 5vee kakarat mennä tonne nuorten foorumille jauhamaan tota hiekkalaatikko sontaanne!
Mitä suotta murehtia kustannuksia! ei niitä enää haudan takaa sinulta peritä!
Kuoleminen on liian kallis harrastus köyhälle, pakko kituuttaa hengissä, kun ei ole varaa kunnon hautajaisiin. Luovu siis ajatuksesta ja kiristä vyötä, pure hammasta ja lähde leipäjonoon kaveriksi.
Ruumiinsa voi lahjoittaa lääketieteen laitokselle. En vain tiedä, miten pitäisi kuolla, ettei ruumiinavausta tehdä. Avattua ruumista ei käsittääkseni huolita ruumislahjoitukseksi. Jos pääsee lahjoittajaksi, lääketieteen laitos hoitaa tuhkaamisen, kun opiskelijat ovat ruumiin tutkineet ja leikelleet. Jollakin heidänkin on hyvä harjoitella, ettei meidän mummsta tule heidän ensimmäistä koekaniiniaan.
Jos nyt tosiaan haluaa olla aiheuttamatta sukulaisilleen kuluja kuolemallaan. Ja jos nyt tosiaan haluaa kuolla. Miksi kuolla ennen aikojaan? Elämä on lahjaksi annettu ja loppuu kyllä ennen pitkää.
Me junanraiteille alottaja ni pläts ni pääset kurjuudesta.Jos asuu kerrostalossa ni köyden vaan ostaa ja hirttää itsensä.Kerro meille aloittaja kuinka tapat ittes ni voidaan nauraa heko heko heko buuaah.Syö pesuainetta.Leipäveitsellä ranteet auki lämpösessä vedessä ni ei satu.
Ystävällisesti tietenkin aloittajalle ettei nyt itseensä tapa,aina jokin valonpilkahdus löytyy. Ota yhteys hoitohenkilökuntaan ja menet keskusteleen. Jos et muuta ratkasua löydä ni soita 112 ja kerro asia.
Ei halvin mutta toimiva, syö yhteenkyytiin kaksi pakettia Atrian kanannahoista ja sisälmyksistä jauhettuja lihapullia, lähtö on kivulias mutta varma.
TOI ON NIIN TOTTA :D JÄRKYTTÄVÄÄ ETTÄ NIITÄ SAA EDES MYYDÄ!!
Hyi vittu mitä paskaa pohjanmaalta tunkevat marketin hyllyyn, veisivät korkesaareen leijonille, soossit!
Gurmee nautinto vähän aikaa kylläkin mut sit kuolema.Aikuisten oikeesti valmislihapullat karseeta tavaraa.Kivikylän menettelee.
Yritys Suomi24 etusivullaan suositteli tuota aloitusta minun luettavakseni, joten onko Suomi24 rikosoikeudellisessa vastuussa, jos pakottavat viattomat netin käyttäjät lukemaan vihatörkyä??! En ole kiinnostunut itsemurhakeskusteluista ja sellaisa nettipelottelua ja vihaa ei pitäisi olla kenenkään luettavissa netin keskustelupalstoilla...
Suomi 24 on analysoinut Pötkön käytöksen ja tullut siihen tulokseen, että hänen omaehtoinen poismenonsa olisi kaikkien etu.
Halvin?
Jos tilanne on noin, niin käytä vaan kaikki rahat KOHTEESEESI. Vai aioitko lahjoittaa kehitysapuun rahat?
Hienoja vastauksia tässä ketjussa. Oli otettu kustannukset huomioon sekä ennen itsaria että sen jälkeen. Halvin yhteiskustannus:
Nälkään näännyttäminen = 0 euroa.
Ruumiin lahjoittaminen lääketieteelle = 0 euroa.