Tämä mies räjähtää kohta?

https://naamapalmu.com/file/76981

Sitä se kalja,jäätelö ja ilmaiset pullakahvit teettää. Ja sitähän saa mitä tilaa.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Joo, mutta pitääkö ahtaa kaikki sisään?

Äänestä

Onko Timolla muka tuollainen tatuointi käsivarressa ?

En usko - trikkikuva

Äänestä

voi lapsukaisia, menkääpäs jo mamin viereen uupimaan että jaksatte aamulla eskariin.

Äänestä
  • on menty

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TyhjäEiOleTynnyri kirjoitti:

https://naamapalmu.com/file/76981

Sitä se kalja,jäätelö ja ilmaiset pullakahvit teettää. Ja sitähän saa mitä tilaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu