Kaipuu suhun rikkoo sä mun rakas paskiaiseni

Olen säpäleinä ja yritän aloittaa uutta, mutta en vaan pysty vaikka tuhosit minut.
Rakas rikkojani pettäjäni tavaatanko vielä ja sytyteään tuli ?
19174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

kuka sut petti? Vielä on paha tilanne, pystyyköhän lääkärikään
ehjäämään.

Äänestä

Kukaan viisas ja järkevä
ei sytyttele tulta
Oletko joku tuhopolttaja ...

Äänestä

Jos roihu on ollutkin kaiken aikaa...

Äänestä

pettänyt.

Äänestä

no no.... nythän osui ja upposi "rakas paskiainen":) Olemme molemmat tuhonneet, mutta myös vahvistaneet toisiamme. Minä kävin ensiksi sen tosi raskaan ja uuvuttavan polun pimeydessä näkemättä valoa, jota sinä nyt tallustat. Kumpikaan ei sitä varmasti tahallaan halunnut toiselle, mutta elämässä vaan tapahtuu välillä tosi kummallisia asioita, ei voi edes ymmärtää kaikkea...

Äänestä
  • et taida olla se ..... ei ei ... minä olen käynyt sitä alusta asti ... noussut ja pudonnut ja noussut ja pudonnut ja noussut.
    Tahallaan niin ... kuka mitäkin tekee tahallaan...
    Meidän tuli oli jotain ainutlaatuista

    Äänestä

  • mekaksivainaina kirjoitti:

    et taida olla se ..... ei ei ... minä olen käynyt sitä alusta asti ... noussut ja pudonnut ja noussut ja pudonnut ja noussut.
    Tahallaan niin ... kuka mitäkin tekee tahallaan...
    Meidän tuli oli jotain ainutlaatuista

    Oli pakko. Hymyilyttää. Ajatus mahdottomasta. Olet kaikesta huolimatta se jonka haluaisin. Mut ei toimi. Unfortunately. Ajattelen.

    Äänestä

  • Regretfully. Näin se on.
    Salarakkaiksi.

    Äänestä

  • Hölmöäedelleen kirjoitti:

    Oli pakko. Hymyilyttää. Ajatus mahdottomasta. Olet kaikesta huolimatta se jonka haluaisin. Mut ei toimi. Unfortunately. Ajattelen.

    Hölmö rakkaus, sinulla ja minulla kummallakin.

    Äänestä

Ääääh, ääääh äääääääh --- IKÄVÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ!

Äänestä

Me kaksi vainaina?
Elävien kirjoissa parempi. Tiedoksi vaan.

Äänestä

Vieläkö se kakkonen lorttoilla tahtoo? Jätä jo sikseen häpeä on jo tarpeeksi saatu. Ei enään nolata toisiamme näin sovittiin! Ottaa eron ennenkuin tulee naimaan sua! Näin on sopimus!

Äänestä
  • :D sovittiinko? kuka ottaa eron?
    Et sinä ole se. Sinussa ei ole intohimoa.

    Äänestä

  • mekaksivainaina kirjoitti:

    :D sovittiinko? kuka ottaa eron?
    Et sinä ole se. Sinussa ei ole intohimoa.

    Ykkönen taas peloissaan horisee.
    Minä otan ja odotan ja rakastan.
    Ykkönen saa ajatella mitä haluaa.

    Äänestä

Minua pittää rakastaa vähän enempi.

Äänestä
  • Mikä on enempi?

    Äänestä

  • Mikärittää kirjoitti:

    Mikä on enempi?

    Pittää lämmittää heti. Tulla liki nyt heti! Iholle heti!

    Äänestä

Naurettavaa draama queen meininkiä

Äänestä
  • Piristy vähän!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mekaksivainaina kirjoitti:

Olen säpäleinä ja yritän aloittaa uutta, mutta en vaan pysty vaikka tuhosit minut.
Rakas rikkojani pettäjäni tavaatanko vielä ja sytyteään tuli ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu