Mamukriittisyys on Nationalismia.....

sitä joka Ruotsissa on jo täysin kadonnut suvakkihömelöiden vuoksi.
.
Suomessa ei koskaan tule käymään niin kuin Ruotsissa.
Tämä on asia, jota emme takuulla matki naapureilta, koska Suomalaisten on pysyttävä sopivan väkivaltaisina.
.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016102822527603_uu.shtml
13<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Älä tule vastaan

Äänestä

Naapurimaassa koulussa harjoitetaan nuorisoa rynnäkköaseiden käsittelyssä.
.
Seuraava video olisi syytä näyttää jokaiselle suvakki-apinalle, jospa sitten
aukeaisi silmät edes vähän.
.
https://www.youtube.com/watch?v=LrxjYfl05ek

Äänestä
  • täällä pojat pelaa pleikkaa ja syö shipsejä juu liikuntaa lisää ja kuri takas kouluihin?

    Äänestä

Näyttää siltä, että Natoa tarvitaan aivan tosissaan. !

Äänestä

Haluatko, että Suomi islamisoidaan. Jos haluat, ole silloin suvakki.

Äänestä
  • Ruotsissa+tehdyn+selvityksen+mukaan+10+%+toisen+polven+maahanmuttajanuorista+sympatiseeraa+äriliikkeitä.

    Äänestä

Monet suvakit elävät veronmaksajien kustannuksella, kuten matutkin. Suvaitseminen on tuottoisaa bisnestä.

Äänestä
  • Eniten matu-kannattajia on matujen johdosta työskentelevien joukoissa, siis bisneksessä mukanaolijoissa.

    Äänestä

  • Varsinkin afrikkalaiset matut ovat niitä, jotka rasittavat talouden lisäksi myös valtavasti yksityisten ihmisten sietokykyä

    Äänestä

  • MatuKauppiaat kirjoitti:

    Eniten matu-kannattajia on matujen johdosta työskentelevien joukoissa, siis bisneksessä mukanaolijoissa.

    Esim. huostaanottokoti on hyvä bisnes. Rahaa tulee 100 000 e per asiakas vuodessa. Siis yhden yksiön hinnan verran.

    Bisneksen raaka-ainetta lennätetään koko ajan lisää.

    Äänestä

On syytä muistaa, että matu=maahantunkeutuja, mamu=maahanmuuttaja.

Maahanmuuttaja tulee tänne töihin, pärjää omillaan ja sopeutuu kulttuuriin. Ei suomessa juuri mamukriittisyyttä olekaan.

Äänestä

On vain kaksi merkittävää aatetta; globalismi ja nationalismia.

Kumpaa edustatte?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Apina-Suvakit kirjoitti:

sitä joka Ruotsissa on jo täysin kadonnut suvakkihömelöiden vuoksi.
.
Suomessa ei koskaan tule käymään niin kuin Ruotsissa.
Tämä on asia, jota emme takuulla matki naapureilta, koska Suomalaisten on pysyttävä sopivan väkivaltaisina.
.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016102822527603_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu