Olemme lopunajassa. Ajanmerkit ovat selvät.
https://www.google.fi/#q=nwo kills
https://www.google.fi/#q=muslims behead in europe&tbm=vid
https://www.google.fi/#q=sharia in europe&tbm=vid
Onko toivoa? On.
Joh. 3:16 Sillä niin on Jumala maailmaa rakastanut, että hän antoi ainokaisen Poikansa, ettei yksikään, joka häneen uskoo, hukkuisi, vaan hänellä olisi iankaikkinen elämä.
Raamattu pätee
5
124
Vastaukset 5
- tieteenharrastaja
Samanlaiset ajanmerkit on oltu löytävinään maailman tapahtumista jo parituhatta vuotta, eikä lopunajan ennustelu ole missään vaiheessa katkennut; vain sen innokkuus on vähän vaihdellut. Viiimeisin huippu taisi olla vuosituhannen vaihteeessa.
- toisaaltaniinkin
Human race have advanced the most with their masskilling abilities.
I ask why? toisaaltaniinkin kirjoitti:
Human race have advanced the most with their masskilling abilities.
I ask why?Miksi soditaan? Koska piru itte on tämän maailman ruhtinas. Aikansa. Raamattu tietää. Valitettavasti palstan ateisteja ei kiinnosta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 893054
- 681058
- 70978
Törkeä petosepäily Suomussalmella
Uutisoi maikkari. Uhrin nimiin on nostettu pankkilainaa, hänet on saatu sijoittamaan hevosiin ja ostamaan autoja. Ei ta22886Mikä on mielestäsi keskustelupalstan tarkoitus?
Tuolla toisessa ketjussa kävi ilmi jotain minkä itse koen hieman hassuksi. Nykypäivänä yllättävän moni ilmeisesti kokee,286864Nyt aletaan terveydenhuollossa karsimaan "turhista" operaatioista
Eräitä toimia ei enää tehdä, vaan yritetään korvata halvemmilla. Nykyään esimerkiksi polven tähystysleikkaukset lähes l140808- 59774
Ttp:llä kuontalot ojennukseen
Ttp n yrittäjä ilmoitti facessa, että ttp: n tiloihin tulee lokakuun eka vkl parturi. Se tulee parturoimaan vähävaraiste72691- 49660
- 39642
