Joka kolmas raiskattu on ulkomaalaisen uhri

ja lähes joka toisessa ahdistelutapauksessa epäilyksenalaisena on ulkomaan kansalainen. Tämä käy ilmi tuoreesta rikostilastosta.

http://mvlehti.net/2016/10/28/joka-kolmas-raiskattu-on-ulkomaalaisen-uhri/
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mitäpä tuohon uutiseen sanoo suvakki. joka ei uskonut syksyllä ongelmia tulevan, eikä tunnusta niitä vieläkään olevan vaikka näytöt ovat selvät ja juttuja tulee tietoon jatkuvana virtana nyt kun niistä saadaan oikeuden päätöksiä.

Äänestä

Me suomalaiset ei tarvita tänne yhtään lisää näitä kulttuurinrikastajia. Siis ei yhtään! Samalla sanalla jo tulleet siipeilijät ulos maasta ja heti.

Äänestä

pitäisi tarkoittaa sitä että samalla hetkellä käännytetystä tulisi lainsuojaton jonka kuka hyvänsä voisi eliminoida tai ainakin ilmoittaa heti poliisille sellaisen kohdatessaan. Kaikkein törkeintä on jos kirkko alkaa järjestämään käännytetyille väärennettyjä papereita. Koko kirkon viimeinenkin uskottavuus menee saman tien. Myös ns suvakkien asema alkaa vaikeutua kun kansa herää viimein tähän kusetukseen. Tapahtuneesta on saatava vastuuseen asioista päättäneet, kukin tekojensa mukaan.

Äänestä

Mikkelin vihreät sanoo refugees welcome! Heitä ei tilastot tai valtavat ongelmat kiinnosta. Emma Kari on kertonut että tulijat ovat hyvin koulutettuja koneinsinöörejä, tohtoreita ja lääkäreitä, joten piikki ja rajat auki, koska heillä nyt vaan on oikeus tulla muuttamaan veteraanien verellään taistelema maa islamistiseksi ja nykiä sossun ovea! Rasistit ovat päästään keksineet kaikki raiskaukset, eikä valtiolle tule mitään kustannuksia! Meillä on niiiiiiin unelma!!

Äänestä

Tuo todistaa sen, että ulkomaalaisesta ilmoitetaan herkemmin poliisille. Muistakaa naiset ilmoittaa myös ne baarijatkojen raiskaajat ja omat puolisot, jotka ottavat väkisin!

Äänestä

Kaiken lisäksi nuo musulmaanit ovat toisilleen niin solidaarisia, että saman uhrin kimpussa yleensä noin kolme rikastajaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


44444444444444 kirjoitti:

ja lähes joka toisessa ahdistelutapauksessa epäilyksenalaisena on ulkomaan kansalainen. Tämä käy ilmi tuoreesta rikostilastosta.

http://mvlehti.net/2016/10/28/joka-kolmas-raiskattu-on-ulkomaalaisen-uhri/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu